Menu
Your Cart

1 Purlés Multipurpose Jelly Cleanser Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml

1 Purlés Multipurpose Jelly Cleanser Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml
Profesyonel Giriş
1 Purlés Multipurpose Jelly Cleanser Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml

1 Purlés Total Cleansing Multipurpose Jelly Cleanser

Pirinç Özlü Aydınlatıcı Çok Amaçlı Jel 200 ml


Özellikle yüz ve göz çevresinde, hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş pirinç özü içeren yenilikçi bir ürün. Masaj sırasında hassas, eşsiz jöle dokusu suyla temas ettiğinde süte dönüşür. Yüzdeki diğer kirlerin yanı sıra makyajı (suya dayanıklı göz makyajını da) temizler. Mineral tuzlar, proteinler ve vitaminler açısından besleyici pirinç, cildi yumuşatır ve nemlendirir. Parlatıcı renk değişimlerinin etkisi, melanogenez sürecini düzenleyen Alpine Plants Complex (Alp Bitkileri Kompleksi) tarafından geliştirilmiştir.


Kullanımı: Göz çevresini temizlemek için küçük bir miktar ürünü uygulayın. Ardından nemli bir makyaj pamuğu ile nazikçe silin.
Daha önceden nemlendirilmiş olan yüz ve boyun bölgesine parmak uçlarınızla uygulayın. Nazik dairesel hareketlerle ürünü eşit miktarda dağıtın.
Nemli bir makyaj pamuğu ile temizleyin veya yıkayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 1 Purlés Total Cleansing Multipurpose Jelly Cleanser 200 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz