Menu
Your Cart

10 Purlés Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ml

10 Purlés Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ml
Profesyonel Giriş
10 Purlés Micellar Water Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ml

10 Purlés Total Cleansing Micellar Water 

Canlandırıcı Misel Makyaj Temizleme Suyu 500 ML


Micellar Makyaj Temizleme Suyu, cildin gün boyunca maruz kaldığı makyaj, fazla sebum ve küçük kirlerin mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar. Ürün, hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur. Göz çevresinde de kullanıma uygundur. Aktif bileşenlerin kombinasyonu, hidrasyon, hassas radyasyon ve rahatlama şeklinde ek faydalar sağlar. Sitrik asit, epidermisin (derinin en dış tabakası) parlamasından ve cildin ölü deriden arındırılmasından sorumludur, aloe yaprağının özü tahrişi yatıştırır ve pürüzsüzleştirir, kızarıklığı ortadan kaldırır. Diğerlerinin yanı sıra yoğun nemlendirmeden sorumlu olan, propandiol ile birlikte diğer aktif bileşenlerin epidermise nüfuz etmesini arttıran gliserindir.


Nasıl Kullanılır?

Makyaj pamuğunu Micellar Makyaj Temizleme Suyu ile yüzünüze uygulayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 10 Purlés Total Cleansing Micellar Water 500 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz