Menu
Your Cart

102 Purlés Rice Elixir Tüm Ciltler için Anti-Aging Aydınlatıcı Serum 30 ml

102 Purlés Rice Elixir Tüm Ciltler için Anti-Aging Aydınlatıcı Serum 30 ml
102 Purlés Rice Elixir Tüm Ciltler için Anti-Aging Aydınlatıcı Serum 30 ml
-37 %
102 Purlés Rice Elixir Tüm Ciltler için Anti-Aging Aydınlatıcı Serum 30 ml

102 Purlés Sushi Ceremony Rice Elixir Kuru İnce Ciltler için Pirinç Özlü Nemlendirici Dolgunlaştırıcı Serum 30 ml

"Gençleştirici ve Parlatıcı"


Ürün, genç bir görünümü korumak için zamana karşı dengesiz mücadelede hızlı ve muhteşem sonuçlar sağlar. Tüm cilt tipleri, özellikle olgun ve etkilenmiş hiperpigmentasyon sorunu için tasarlanmıştır. İçindekilerin %97'si doğal kaynaklıdır! Bu ürünün özü, melanogenez sürecinin düzenlenmesi yoluyla hiperpigmentasyonu azaltan son derece gelişmiş parlaklaştırma kompleksidir. Hyaluronik asit cildin yaşlanma sürecini geciktirir, ince çizgileri en aza indirir, nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. E vitamini epidermis lipid bariyerini yeniler. Hafif kıvam, yağlı kalıntı bırakmadan hızla emilir.


İçeriklerin %97'si doğal kökenlidir!

Alp Bitkileri Kompleksi : Alplerin bilgeliğinden yararlanarak cilt renginin değişmesine karşı kararlı bir kalkan sağlar.

Pirinç Tozu ve Oryzanol : Cilt parlatma özellikleriyle ünlü bu bileşenler, hiperpigmentasyonu etkin bir şekilde azaltmak için bir araya gelir.

Hyaluronik Asit : Yaşlanma karşıtı özelliğiyle tanınan, yoğun bir şekilde nemlendirir, yeniler ve ince çizgileri yumuşatır.

E Vitamini : Epidermisin koruyucu lipit bariyerini onarmada, esnek ve sağlıklı bir cilt sağlamada hayati öneme sahiptir.


Kullanımı: En iyi sonuçları elde etmek için, iksiri temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine günde iki kez, tamamen emilene kadar dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak uygulayın. Düzenli sabah ve akşam uygulamasıyla derin bir dönüşüme tanık olmayı bekleyin; Derin nemlendirme ve esnek bir pürüzsüzlüğün yanı sıra ince çizgilerin ve hiperpigmentasyonun görünümünde önemli bir azalma.


İÇERİĞİ DOĞAL MENŞELİ, PARABEN İÇERMEZ, SLS/SLES YOK, MİNERAL YAĞ İÇERMEZ, VEGAN, SİLİKON İÇERMEZ, GLİKOL İÇERMEZ (PEG), ZULÜM İÇERMEZ, GDO İÇERMEZ, PETROKİMYA İÇERMEZ, GLUTEN İÇERMEZ


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 102 Purlés Rice Elixir 30 ml
  • Weight: 0.00kg
1.485,00 ₺
2.350,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz