Menu
Your Cart

120 Purlés Restoring Night Peel Onarıcı Gece Peelingi (Anti-Kuperoz) 50 ml

120 Purlés Restoring Night Peel Onarıcı Gece Peelingi (Anti-Kuperoz) 50 ml
120 Purlés Restoring Night Peel Onarıcı Gece Peelingi (Anti-Kuperoz) 50 ml
-34 % Tükendi
120 Purlés Restoring Night Peel Onarıcı Gece Peelingi (Anti-Kuperoz) 50 ml

120 Purlés Acid Peels Restoring Night Peel Güçlendirici Anti-Kuperoz Yenileyici Gece Peelingi 50 ml

Purles 120 Onarıcı Gece Peelingi ile gecelik cilt restorasyonuna uzman bir yaklaşımı benimseyin.

Bu özel terapi, Rosacea'ya yatkın olanlar da dahil olmak üzere, genişlemiş kılcal damarlardan etkilenen cildinizin bakımı için titizlikle formüle edilmiştir. Yenilikçi karışımı, azelaik ve fitik asitlerin gücünden yararlanarak kılcal damarları nazikçe daraltırken aynı zamanda cildin nem dengesini de artırır. Antiinflamatuar faydaları ve doğal hücre yenilenmesini teşvik etmesi, cildinize gençleşmiş bir görünüm kazandırır.

Aloe vera kreminin yumuşatıcı özellikleri sayesinde rahatsızlığı en aza indirir ve cilt tahrişini azaltır. Profesyonel eksfoliasyonlar için cilt hazırlığı ve peeling uygulamalarından sonra güçlendirici sonuçlar olarak önerilir.

Azelaik Asit: Kızarıklığı ve iltihabı azaltır ve kılcal damarları daraltmaya çalışır.

Fitik Asit: Eksfoliye edici özellikler sunar ve nem tutma ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Aloe Vera: Rahatlatıcı etkileriyle bilinen tahrişi ve rahatsızlığı giderir.


Nasıl kullanılır: Optimum sonuçlar için, temizlenmiş yüzünüze tamamen emilene kadar nazikçe uygulayarak gece rejiminizin bir parçası olarak uygulayın. Düzenli kullanımla cildinizin dokusunda gözle görülür bir dönüşüm ve kızarıklık ve tahrişte önemli bir azalma sağlayarak cildinizin genel sağlığının ve esnekliğinin artmasını sağlar. Bu gece peelingi, profesyonel cilt peelingi için hazırlık adımı arayanlar veya peeling sonrası faydaları güçlendirmek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Hafif ancak etkili gençleştirme ve antiinflamatuar bakım gerektiren ciltler için idealdir.PARABEN İÇERMEZ, MİNERAL YAĞ İÇERMEZ, VEGAN, GLİKOL İÇERMEZ (PEG), HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR, GDO İÇERMEZ, TRİETANOLAMİN İÇERMEZ, GLUTEN İÇERMEZ


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Model: 120 Purlés Acid Peels Restoring Night Peel 50 ml
  • Weight: 0.00kg
2.119,00 ₺
3.200,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz