Menu
Your Cart

123 Purlés Peptide Rich Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml

123 Purlés Peptide Rich Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml
123 Purlés Peptide Rich Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml
-28 %
123 Purlés Peptide Rich Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml

123 Purlés Derma Solution Peptide Rich Cream

Yaşlanma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Peptit Besleyici Krem 50 ml

Kuru ve olgun ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş yenileyici bir krem.

Polipeptitlerin ve retinol türevlerinin etkisini birleştiren lüks formül, optimal gençleştirme ve koruma sonucu sağlar. Kolajen üretimini artırarak (kolajen tip I ve III dahil) kırışıklıkların derinliğini azaltmak için aktif olarak müdahale eder ve yenilenme süreçlerini uyarır. Palmiye yağı ve hodan özü gibi besleyici özelliklere sahip bileşenlerin dikkatli seçimi, dış etkenlere, koşullara karşı mükemmel koruma sağlar ve cildi pürüzsüzleştirir. Sistematik uygulama, genç ve ışıltılı görünümü açıkça en üst düzeye çıkarmaya izin verir. Cilt gerginleşir, sıkılığını ve kadifemsi pürüzsüzlüğünü geri kazanır.

Peptitler, basit bir ifadeyle, fizyolojik süreçlerin düzenlenmesine katılan vücut için bir yapı malzemesidir. Örneğin, peptitler cilde kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretmesi için sinyal verir.

Polipeptitler - kolajen üretimini ve cilt elastikiyetini artırır.

Retinol Türevleri - gençleşmeyi hızlandırır ve cildi korur.

Palmiye Yağı ve Hodan Özü - derinlemesine beslenme sağlar ve dış stres faktörlerine karşı koruma sağlar. Cildi rahatlatır.


Nasıl kullanılır: Küçük bir miktarı tüm yüze hassas, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Düzenli kullanımla daha gergin, daha sıkı ve kadifemsi pürüzsüzlükle kaplanmış, canlılık ve ışıltının özünü yansıtan bir görünüm sağlar. Bu krem ​​özellikle yoğun cilt gençleştirme ve kırışıklık derinliğinde gözle görülür azalma arayan kişiler için uygundur.

 İÇERİĞİ DOĞAL MENŞELİ, PARABEN İÇERMEZ, SLS/SLES YOK, MİNERAL YAĞ İÇERMEZ, HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR, GDO İÇERMEZ, TRİETANOLİMİN YOK, GLUTEN İÇERMEZ


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 123 Purlés Derma Solution Peptide Rich Cream 50 ml
  • Weight: 0.00kg
2.199,00 ₺
3.050,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz