Menu
Your Cart

141 Purlés Lipolytic Cream Selülit Önleyici ve Onarıcı Vücut Kremi 200 ml

141 Purlés Lipolytic Cream Selülit Önleyici ve Onarıcı Vücut Kremi 200 ml
141 Purlés Lipolytic Cream Selülit Önleyici ve Onarıcı Vücut Kremi 200 ml
-50 %
141 Purlés Lipolytic Cream Selülit Önleyici ve Onarıcı Vücut Kremi 200 ml

141 Purlés Clinical Repair Body Care Lipolytic Cream

Kalıcı aşırı yağ ve selülit sorununu çözmek için formüle edilmiştir. Düzenli uygulamayla selülitte gözle görülür bir azalma, çatlaklarda azalma ve genel olarak cilt elastikiyetinin ve sıkılığının artmasını bekleyin.


Yenilikçi aktif bileşen Lipout™'u içeren Lipolitik vücut kremi, insan yağ hücrelerinin - bej adipositlerin aktivitesine ilişkin en son bilimsel bulgulara dayanmaktadır. 

  • Lipolitik Krem, metabolize etme ve yağ yakma süreçlerini uyararak cilt durumunu anında iyileştirir.
  • Lipout™️ deri altı dokuda termojenezi ve yağ yakma süreçlerini artırarak inatçı “portakal kabuğu” tekrarını önler.
  • Hydramine, çatlakların görünürlüğünü azaltırken, marin kolajen ve marin elastin, doğal cilt destek liflerinin oluşumunu ve lifting etkilerini sağlar.
  • Centella Asiatica, yağ hücresi hacminin yanı sıra kılcal damar geçirgenliğini azaltmaktan sorumludur, bu da sıkılığın artmasına ve çatlakların azalmasına yol açar.
  • Organik Algisium C® zayıflama etkisi yaratır.

Lipout – Deri altı dokudaki termojenezi ve yağ yakma süreçlerini artırarak “portakal kabuğunun” inatçı tekrarını önler.

Hidramin – Çatlak izlerinin görünürlüğünü azaltır

Deniz Kollajeni ve Elastin – Doğal bir kaldırma ve sıkılık için cilt liflerini güçlendirin.

Centella Asiatica – Yağ hücresi hacmini ve kılcal damar geçirgenliğini azaltarak cildin sıkılığına katkıda bulunur ve çatlakları azaltır.

Organik Algisium C – Güçlü özellikleriyle zayıflama etkisi yaratır.


Nasıl kullanılır: Optimum emilim için kremi vücudunuza tamamen emilinceye kadar hafif hareketlerle masaj yapın. Tonlu ve şekilli bir görünüm elde etmek için bu kremin uyluk, kalça ve karın gibi selülite ve aşırı yağlanmaya yatkın bölgelerde kullanılması gerekir.


İÇERİĞİ DOĞAL MENŞELİ, PARABEN İÇERMEZ, SLS/SLES YOK, MİNERAL YAĞ YOK, HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR, GLİKOL YOK (PEG), GDO YOK, TRİETANOLAMİN YOK


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 141 Purlés Clinical Repair Body Care Lipolytic Cream 200 ml
  • Weight: 0.00kg
2.793,00 ₺
5.586,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz