Menu
Your Cart

15 Purlés Goddess Elixir Anında Yeniyeleci ve Canlandırıcı Bakım Yağı 50 ML

15 Purlés Goddess Elixir Anında Yeniyeleci ve Canlandırıcı Bakım Yağı 50 ML
-33 %
15 Purlés Goddess Elixir Anında Yeniyeleci ve Canlandırıcı Bakım Yağı 50 ML

Anında Yeniyeleci ve Canlandırıcı Bakım Yağı 50 ML


Cilt için yoğun bir yenilenme ve yenileme terapisi.Kadifemsi bir doku, aktif bileşenlerin cilde hızla ve tamamen nüfuz etmesini sağlar.Fas'ın altını olarak adlandırılan değerli argan yağı, E Vitaminive havyar özü cildi besler ve koruyucu bariyerini güçlendirir. Bu bileşenlerin mükemmel bir kombinasyonu, sadece birkaç gün sonra muhteşem sonuçları garanti eder. Yoğunlaştırılmış rejenerasyon süreçlerinden kaynaklanır. Mükemmel dengelenmiş bileşenler, cilt durumunu iyileştiren ve yaşlanma sürecini yavaşlatan hücre dışı matris homeostazının düzgün işleyişini garanti eder.


Nasıl Kullanılır?


Tamamen emilene dek bir miktar bakım yağını yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize dairesel hareketlerle uygulayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Goddess Elixir 50 ML
  • Weight: 0.00kg
456,00 ₺
685,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz