Menu
Your Cart

166 Purlés Anti-aging Face Cream Yoğun Sıkılaştırıcı Yüz Kremi 50 ml

166 Purlés Anti-aging Face Cream Yoğun Sıkılaştırıcı Yüz Kremi 50 ml
166 Purlés Anti-aging Face Cream Yoğun Sıkılaştırıcı Yüz Kremi 50 ml
-35 %
166 Purlés Anti-aging Face Cream Yoğun Sıkılaştırıcı Yüz Kremi 50 ml

Yoğun sıkılaştırıcı krem ​​Purles Beauty LiftoLogy, gerginlik ve elastikiyet kaybı olan olgun ciltler için mükemmel bir çözümdür. Eşsiz formülü sayesinde yaşlanma belirtileriyle etkili bir şekilde savaşır. Bu kremin ana maddesi botulin toxin benzeri grubun bir üyesi olan Stoechiol'dur. Yüz kırışıklıklarının oluşumunu engelleyerek çalışır. Ek olarak, yenilikçi Voluform bileşeni dolgu etkisi katar ve alglerin düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asitle birleşimi uzun süreli nemlendirme sağlar.

Kremi kullandıktan sonra anında toparlanma hissini yaşayacaksınız, kremin düzenli kullanımı ise kırışıklıkların derinliğini azaltacaktır. Bu kremin ideal olarak olgun ciltlerde her gün kullanılması, cildin güzelliğini ve gençliğini daha uzun süre korumasını sağlar.

Ankete katılanların %95'i, düzenli olarak kullanılan ürünün cilt sıkılığını gözle görülür biçimde artırdığını doğruladı.*

Katılımcıların %100'ü ürünü kullandıktan sonra cildinin pürüzsüz olduğunu doğruladı.*

*Araştırma 20 kişilik bir grup üzerinde gerçekleştirilmiştir.


Aktif içerikler:

Stoechiol, Yüzdeki mikro kasılmaları kontrol ederek mimik kırışıklıkları en aza indiren, kollajen ve elastin liflerini güçlendirirken anında ve sürekli kaldırma etkisi sağlayan kompleks.

Voluform, kırışıklıkları dolduran ve cilde üç boyutlu "dolgun" bir etki veren modern bir yeniden yapılanma bileşenidir. Lipoamino asit yapısına sahiptir, cilde hacim, elastikiyet ve sıkılık kazandırır. Ayrıca epidermisin yenilenmesini hızlandırarak genç ve sağlıklı bir ışıltı ortaya çıkarır.

Feohidran, biyoteknoloji kullanılarak elde edilen, Laminaria digitalata alglerinden, Chlorella Vulgaris mikroalglerinden ve deniz minerallerinden elde edilen oligosakkaritlerden oluşan bir komplekstir. Cildin hidro-lipit bariyerini yoğun ve uzun süreli nemlendirir ve yeniler.

Sodyum Hyaluronat, epidermisin daha derin katmanlarına nüfuz eden, düşük moleküler ağırlığa sahip bir hyaluronik asit sodyum tuzudur. Cildin nem deposudur, sıkılığını etkiler ve dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı korur. Epidermisteki suyu bağlar, pürüzsüzleştirir ve kurumasını önler.

Squalane cilt tarafından salgılanan doğal bir maddedir ancak yaşla birlikte miktarı azalır. Güçlü nemlendirici ve yenileyici özelliklere sahiptir, cildin hidrolipid katmanını kapatır ve antiinflamatuar ve antioksidan özelliklere sahiptir. Ayrıca cildi yumuşatır ve ipeksi bir pürüzsüzlük sağlar. Hipoalerjenite, özellikle tahrişe yatkın çok hassas ciltler için güvenlik sağlar.

Shea yağı olarak da bilinen tereyağı ağacının tohumlarından elde edilen shea yağı. Yağ asitlerinin trigliseritlerini, fitosterolleri ve E ve F vitaminlerini içerir. Bu bileşenler sayesinde cilt daha hızlı yenilenir, pürüzsüz ve düzgün bir şekilde nemlendirilir. Cildi rahatlatır ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Gliserin, güçlü nemlendirici özelliklere sahip, suyu epidermiste 24 saate kadar bağlayan ve buharlaşmasını azaltan bir bileşendir. Cildin elastikiyetini ve pürüzsüzlüğünü artırır. Gliserin, düşük moleküler yapısından dolayı stratum korneumun bariyerine nüfuz edebilir.


Kullanımı:

Az miktarda kremi temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın.

Emilene kadar hafifçe masaj yapın.

En iyi sonuçları elde etmek için günde bir kez kullanın.


CRUELTY FREE, DOĞAL MENŞELİ MALZEMELER, PARABEN İÇERMEZ, MİNERAL YAĞ İÇERMEZ, SİLİKON İÇERMEZ,
GDO İÇERMEZ, TRİETANOLAMİN İÇERMEZ, GLUTEN İÇERMEZ


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 166 Purlés Anti-aging Face Cream 50 ml
  • Weight: 0.00kg
3.177,00 ₺
4.900,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz