Menu
Your Cart

17 Purlés Pro-Vascular Concentrate Kızarık Ciltler ve Rosacea için Yatıştırıcı Konsantre Serum 10 amp-2 ml

17 Purlés Pro-Vascular Concentrate Kızarık Ciltler ve Rosacea için Yatıştırıcı Konsantre Serum 10 amp-2 ml
Profesyonel Giriş
17 Purlés Pro-Vascular Concentrate Kızarık Ciltler ve Rosacea için Yatıştırıcı Konsantre Serum 10 amp-2 ml

Kızarık Ciltler ve Rosacea için Yatıştırıcı Konsantre Serum 10 amp*2 ML


Vasküler, olgun ve kızarık, gül hastalığı olan ve tahrişe meyilli ciltler için tasarlanmış, yüksek konsantrasyonda doğal kökenli aktif bileşenlere sahip özel bir ürün. Formül, sinerjik olarak hareket eden benzersiz Asya maddelerinin yenilikçi bir kompleksini içerir. Poria Cocos özü, cildin sinir sistemini yatıştırır, iltihaplanmadan sorumlu nöropeptitlerin aktivitesini etkileyerek kızarıklığı azaltır, dış etkenlere karşı korur ve transepidermal su kaybını düzenler. Tropikal baston açıkça sıkılaşır ve epidermal bariyerin sızdırmazlığını ve güçlendirilmesini etkiler. Formülün özenle seçilmiş bileşenleri, hiperosmotik stresi azaltan İçerik'in nüfuz etmesini sağlar,genişleyen damarları küçülterek, cildi yatıştırmaya ve aydınlatmaya yardımcı olarak, düzgün dengesini ve parlak görünümünü geri kazandırır.


Uygulama:


Ürünü temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın ve emilene kadar nazikçe masaj yapın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 17 Purlés Pro-Vascular Concentrate
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz