Menu
Your Cart

173 Purlés MelanoControl System SPF 50 Depigmenting Cream Lekeli Ciltler için Güneş Kremi 50 ml

173 Purlés MelanoControl System SPF 50 Depigmenting Cream Lekeli Ciltler için Güneş Kremi 50 ml
Yeni -24 %
173 Purlés MelanoControl System SPF 50 Depigmenting Cream Lekeli Ciltler için Güneş Kremi 50 ml

162 Purlés MelanoControl System SPF 50+ Depigmenting Cream 50 ml

Çok yüksek güneş koruması sağlayan özel bir krem.

Hiperpigmentasyona yatkın cildin günlük bakımı için tasarlanmıştır.

Nedeni ne olursa olsun her türlü renk bozulmasını etkili bir şekilde azaltır.

Profesyonel peeling tedavilerinin (kimyasal peeling, lazer) etkilerinin bir uzantısı olarak da kullanılması tavsiye edilir.

Heksilrezorsinol ve meyan kökü ekstresi gibi etkili aydınlatıcı bileşenlerin kullanımını içeren ürün, cilt tonunu eşitler.

Depigment Cream SPF 50+'ın içerdiği filtreler hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar.


Yeni renk bozukluklarının oluşmasını önler ve cildin fotoyaşlanma belirtilerine karşı korunmasına yardımcı olur. Krem, özellikleri sayesinde her gün ışıltılı bir cildin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 173 Purlés MelanoControl System SPF 50+ Depigmenting Cream 50 ml
  • Weight: 0.00kg
2.191,00 ₺
2.870,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz