Menu
Your Cart

174 Purlés MelanoControl Depigment Night Cream Peeling Etkili Gece Kremi 50ml

174 Purlés MelanoControl Depigment Night Cream Peeling Etkili Gece Kremi 50ml
Yeni -26 %
174 Purlés MelanoControl Depigment Night Cream Peeling Etkili Gece Kremi 50ml
174 Purlés MelanoControl Depigment Night Cream Peeling Etkili Gece Kremi 50ml
Purles 174 Asitlerle Aydınlatıcı ve Peeling Yapan Gece Kremi.

Bu yeri doldurulamaz ürün, rahatsız edici renk bozukluklarının hem boyutunu hem de yoğunluğunu düzeltip azaltır, cildin eşit ve parlak olmasını sağlar.

Bu kremin sırrı, asitlerin (glikolik ve traneksamik) önemli bir rol oynadığı benzersiz formülasyonunda yatmaktadır.

Cildin yenilenmesini teşvik ederken epidermisin dış katmanını nazikçe eksfoliye ederler.

Heksilrezorsinol ve meyan kökü ekstraktının eklenmesi yoğun parlatma etkisinden sorumludur ve aynı zamanda yeni renk bozukluklarının oluşumunu da önler.

Aktif maddelerin hassas bir şekilde seçilmiş bileşimi, Depigment Gece Kremini depigmentasyon etkinliği ve yumuşaklığın mükemmel dengeli bir kombinasyonu haline getirir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 174 Purlés MelanoControl Night Cream 50ml
  • Weight: 0.00kg
2.215,00 ₺
2.994,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz