Menu
Your Cart

2 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt Tipleri için Canlandırıcı Tonik 500 ml

2 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt Tipleri için Canlandırıcı Tonik 500 ml
Profesyonel Giriş
2 Purlés Gentle Toner Tüm Cilt Tipleri için Canlandırıcı Tonik 500 ml

2 Purlés Total Cleansing Gentle Toner Tüm Cilt tipleri için Canlandırıcı Yumuşatıcı Tonik 500 ml

Bir cilt yenileyici ürün, tüm cilt tiplerinde kullanım için önerilir. Ürünün tarifi, beş meyve asidinin (şeker kamışı, akçaağaç, yaban mersini, portakal ve limon) kombinasyonuna dayanmaktadır: glikolik, tartarik, laktik, malik ve sitrik asit. Bu asit kombinasyonu, ölü cilt hücrelerini nazikçe uzaklaştırarak cildin yenilenmesini teşvik eder ve taze, yeni bir cilt tabakasını ortaya çıkarır. Glikolik asit, ölü hücreleri etkili bir şekilde uzaklaştırır ve kılcal damarları açar. Böylece, cilt hücrelerine oksijen ve enerji sağlar ve hücreler arası kapasiteyi iyileştirir. Laktik asit, cildin iyi nemli kalmasına yardımcı olur. Sitrik asit, cildin bütünlüğünü korur. Malik ve tartarik asitler, cildin esnekliğini artırma özellikleri gösterir. Gentle Toner'in düzenli kullanımı, cildi pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve cilt tonunu eşitler. Ürün, cildi daha fazla güzellik tedavisi için hazırlamak için mükemmeldir.Kullanımı: Pamuk pedini tonikle nemlendirin ve göz bölgesinden kaçınarak yüz, boyun ve dekolteye uygulayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 2 Purlés Total Cleansing Gentle Toner 500 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz