Menu
Your Cart

27 Purlés Blackcurrant Alginate Mask Hassas ve Kuperozlu Ciltler için Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml

27 Purlés Blackcurrant Alginate Mask Hassas ve Kuperozlu Ciltler için Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml
-45 %
27 Purlés Blackcurrant Alginate Mask Hassas ve Kuperozlu Ciltler için Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml

Siyah Frenk Üzümü Aljinat Maske 700 ml


Elastik bir maske, özellikle hazırlanmış alg hücre duvarları olan aljinatlardan oluşur ve siyah frenk üzümü özütü ve C vitamini içerir. Siyah frenk üzümü meyvesi, cildin doğru işleyişinden sorumlu neredeyse tüm gerekli bileşenleri sağlayan vitaminler ve minerallerin zengin bir kaynağıdır. C ve P (rutin) vitaminleri, kan damarlarının duvarlarını güçlendirerek hasar direncini artırır ve kızarıklığı azaltır. Polifenoller antioksidan özelliklere sahiptir, serbest radikalleri ortadan kaldırır ve genç bir görünüm ve sıkı bir cilt korumaya yardımcı olur. Ürün yatıştırıcı ve sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Tedaviden birkaç dakika sonra cilt dengesini yeniden kazanır, sağlıklı bir renk kazanır ve ipeksi yumuşak olur. Maske tüm cilt tiplerinde özellikle hassas, yorgun ve kuperroz ciltlerde önerilir. Tedaviden sonra cilt yatışır ve mükemmel şekilde nemlendirilir, ayrıca meyve aroması ile sarılır.


Nasıl Kullanılır?

30 g (70 ml) toza 90 ml ılık su ekleyin. Homojen bir macun elde etmek için kuvvetlice karıştırın. Yüzünüze ve boynunuza uygulayın ve 15 dakika bekletin, ardından soyun. Kalıntıları nemli bir pamuklu ped ile çıkarılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 27 Purlés Blackcurrant Alginate Mask 700 ml
  • Weight: 0.00kg
2.585,00 ₺
4.700,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz