Menu
Your Cart

28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml

28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml
Profesyonel Giriş
28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml

28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask Kiraz Tozu Köpük Maske 300 ml


Ürünün yenilikçi formülü su ile karıştırıldıktan sonra kiraz kremine dönüşür ve cilde uygulandığında doğal parlaklığını ortaya çıkarır.

Yüksek kaliteli, doğal aktif bileşenler sayesinde ürün iyi tolere edilir. Hafif, kadifemsi bir dokusu kolayca uygulanır. Maske hızla cildi kaldırır ve pürüzsüzleştirir, yorgunluğu ortadan kaldırır ve yüzü gençleştirilmiş bir görünüm kazandırır. Ürün olgun bir cilt bakımı için mükemmeldir. Ayrıca uzun süreli makyaj için "Özel Günler" öncesinde anında SOS Maske olarak da kullanabilirsiniz. A ve C vitaminleri cilt yapısını güçlendirir ve canlandırır. Biyoflavonoidler serbest radikallerle savaşmaya aktif olarak yardımcı olur ve yaşlanma süreçlerini yavaşlatır. Provitamin A, aynı zamanda beta-karoten olarak da adlandırılan, parlaklık eksikliği olan, gri, yaşlanma süreçleri tarafından etkilenen bir cilt için bir iksirdir. Maske anında enerji ve canlılık sağlar.Nasıl Kullanılır?

20°C sıcaklıktaki 45 ml suyu kaseye veya çalkalayıcıya dökün. 10 g (20 ml) toz ekleyin. Birkaç saniye kuvvetlice karıştırın. Göz çevresinden kaçınarak yüze hemen uygulayın. 10 dakika bekletin. Islak bir süngerle yıkayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 28 Purlés Cherry Powder Mousse Mask 300 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz