Menu
Your Cart

29 Purlés Billberry Alginate Mask Hassas ve Kızarık Ciltler için Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 ml

29 Purlés Billberry Alginate Mask Hassas ve Kızarık Ciltler için Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 ml
-45 %
29 Purlés Billberry Alginate Mask Hassas ve Kızarık Ciltler için Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 ml

29 Purlés Billberry Alginate Mask Yaban Mersinli Aljinat Maske 700 ml


Tüm cilt tipleri için önerilen elastik bir maske, özellikle hassas ve kızarıklığa meyilli ciltler için tavsiye edilir. Ürün kızarıklığı azaltır, yatıştırır ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Hoş bir serinlik ve rahatlık hissi verir. Yaban mersini ve C vitamini kapiller duvarları güçlendirir. Flavonoid bileşikleri ve özellikle antosiyanosidler, C vitamini etkisini uzatır, kapilleri sıkıştırır ve kolajenle reaksiyona girer, dokunun bütünlüğünü arttırır. İçerdiği bileşenlerin aktivitesi cildin durumunu iyileştirir ve sağlıklı bir renk korumaya yardımcı olur. Üründe bulunan azulen, cildi hızlı bir şekilde yatıştırır, koruyucu bariyerini güçlendirir ve tahrişi azaltır.Kullanımı: Homojen bir macun elde etmek için 25 g (70 ml) toz ve 75 ml suyu 20°C'de bir dakika karıştırın. Hemen yüze uygulayın. Maskeyi 15 dakika bekletin. Tek parça halinde soyarak çıkarın. kalıntıları nemli bir pamuklu ped ile çıkarılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 29 Purlés Billberry Alginate Mask 700 ml
  • Weight: 0.00kg
2.585,00 ₺
4.700,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz