Menu
Your Cart

39 Purlés Calming SOS Mask Kızarık Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml

39 Purlés Calming SOS Mask Kızarık Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml
Profesyonel Giriş
39 Purlés Calming SOS Mask Kızarık Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml

Kızarık ve Tahriş Olmuş Ciltler için Sakinleştirici SOS Jel-Krem Maske 200 ml


Nemlendirici ve sakinleştirici etkisi olan maske, uyguladıktan sadece birkaç dakika sonra cildi yatıştırır. Yoğun kozmetik tedavilerin ve dış etkenlere aşırı maruz kalmanın neden olduğu tahrişleri mükemmel şekilde yatıştırır. Yenileyici tedaviler için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Maskenin jel-krem formülünde bulunan skualen ve kahverengi deniz yosunu özü gibi konsantre maddeler sayesinde, cilt yorgunluk belirtisi olmadan daha esnek ve nemli olacaktır. Ocaline - aktif bir histamin inhibitörü, cildin iltihaplanma sürecini etkili bir şekilde durduracak ve kızarıklığı ve tahrişi azaltacaktır. Niasinamid ayrıca cildin koruyucu tabakasını güçlendirir, yatıştırır ve yeniler.

Maskeyi uyguladıktan sonra cilt yeniden rahatlık hissi ve doğal bir ışıltı kazanır.


Nasıl Kullanılır?

Göz çevresinden kaçınarak yüzünüze kalın bir maske tabakası uygulayın. 10-15 dakika bekletin. Kalan maskeyi kuru veya hafif bir tonik ile nemlendirilmiş bir pamuklu ped ile çıkarın. Su ile yıkamayın.

Evde bakım versiyonu da mevcuttur.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 39 Purlés SOS Calm Mask 200 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz