Menu
Your Cart

43 Purlés Pro-Vascular Mousse Mask Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 ML

43 Purlés Pro-Vascular Mousse Mask Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 ML
Profesyonel Giriş
43 Purlés Pro-Vascular Mousse Mask Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 ML

Hassas ve Damarlı Ciltler için Köpük Maske 300 ML

Dokusu ve tatlı kokusuyla baştan çıkaran kadifemsi köpüğün hoş kıvamı ile hassas ve damarlı bir cilde adanmış maske. İçeriğinin bdoğal bileşimi aşırı tepki veren cildi sakinleştirir, kızarıklık ve tahrişi yatıştırır, koruyucu bariyeri yeniler ve güçlendirir. Egzotik bir Afrika palmiyesinden elde edilen Babassu yağı, yağların yaklaşık %70'ini içerir; epidermisin ultra rahat yumuşaklığını geri kazandıran besleyici doymamış asitler. Yağ ve Shea yağı kombinasyonu, görünür ve algılanabilir beslenmenin etkisini sağlar ve Avrupa zeytini güçlü bir şekilde nemlendirir ve besler. Cildin yüzeyi Jojoba yağı tarafından etkili bir şekilde pürüzsüzleştirilir. Hatmi kökü özü tahrişleri yatıştırır, iltihap önleyici etki gösterir ve nemlendirir. Balkaymak özü, aşırı vasküler cildin Nötrleştirmesinden sorumludur - kan damarlarını küçültmede ve kızarıklıkla hızlı bir şekilde mücadele etmede son derece etkilidir. Eylemde, K vitaminine benzer, ancak vitaminle ilişkili tipik cilt yan etkilerinden arınmış olduğu için daha etkilidir.


Uygulama:

Maskeyi uygulayın, daha kalın bir ürün tabakası (yaklaşık 10 ml) yüz, boyun ve dekolte üzerine eşit bir şekilde yayın, göz ve ağız çevresinden kaçının. 10-15 dakika bekletin. Herhangi bir kalıntı su ile durulayın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 43 Purlés Pro-Vascular Mousse Mask 300 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz