Menu
Your Cart

45 Purlés Pro-vascular Green Cream Pro-Vasküler Yeşil Krem Kızarık Ciltler ve Rosacea 100 ML

45 Purlés Pro-vascular Green Cream Pro-Vasküler Yeşil Krem Kızarık Ciltler ve Rosacea 100 ML
Profesyonel Giriş
45 Purlés Pro-vascular Green Cream Pro-Vasküler Yeşil Krem Kızarık Ciltler ve Rosacea 100 ML

Yeşil Krem Kızarık Ciltler ve Rosacea 100 ML


Damarlı ciltler ve gül hastalığı olan ciltler için önerilen hafif kıvamlı yüz bakım ürünü. Farmakolojik tedaviye ek olabilir. Kremin yeşil rengi kızarıklığı hemen maskeler. Cilt yenilenmesi, aynı zamanda anti-inflamatuar özellikleri ile bilinen Shea yağı ve besleyici yağ asitleri açısından besleyici üzüm çekirdeği yağı ile sağlanır. Papatyanın en değerli maddesi Bisabolol, diğer İçeriğin cilt hücrelerine nüfuz etmesini yatıştırmak, yumuşatmak ve hızlandırmak için kullanılır. Hindistan'ın batı kıyılarından gelen kokum yağı, cildi yumuşatıp daha elastik hale getirmesi sayesinde yüksek konsantrasyonlarda E vitamini ve EFA sağlarken, komedojenik olmayan ve kolay emilebilen bir yağdır. Meyan kökünden ekstrakte edilen glisirizik asit, ciltte güçlü su bağlama özelliklerine sahiptir, ancak öncelikle anti-alerjenik olarak hareket eder, kızarıklığı aktif olarak azaltan immün sistemi uyarıcı, antioksidan. Hintyağı tohum yağı, formülün anti-inflamatuar etkisini güçlendirir, cildin koruyucu işlevlerini destekler ve ruskus özü kan damarlarını kapatırken yağ bezlerinin aktivitesini düzenler.


Uygulama:


Yüz ve boyun üzerine küçük bir miktar Krem uygulayın. Ürün emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yapın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 45 Purlés Pro-vascular Green Cream 100 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz