Menu
Your Cart

47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set

47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set
47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set
47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set
Profesyonel Giriş
47 Purlés Microbiome Spectrum Atopik ve Çok Kuru Ciltler için Set
47.1 Mikrobiyom Yenileme Aşısı

Kapasite: 5 x 2 mi

Bir ampul içinde bulunan aktif bileşenlerin konsantre gücü. Bir probiyotik bakteri lizatından elde edilen gelişmiş biyoteknolojik bileşen ProBio Repair, cildin doğal mikrobiyotasını destekler. Bu ve aynı zamanda bağışıklığı uyarıcı etkisi sayesinde, cildin dış etkenlere (UV radyasyonu dahil) karşı savunma işlevi güçlendirilir. ProBio Repair ayrıca onarım mekanizmalarını da harekete geçirir. Formül, mineraller, amino asitler ve peptidler açısından zengin deniz yosunu özleri sayesinde daha da iyileştirilmiştir. Bu kompleks cilde gerekli bileşenleri sağlar ve böylece cildi canlandırır, nemlendirir ve oksijenlenmesini artırır. Bu mükemmel özellikler sayesinde algler ayrıca cilt mikrobiyotasının biyolojik çeşitliliğini ve homeostazını desteklemeye yardımcı olur. Formüle kollajen eklenmesi cildi nemlendirir ve elastik hale getirir. Konsantre ampullerin içinde bulunan özel olarak seçilmiş aktif bileşenler, cildin koruyucu işlevlerini güçlendirmeye ve yenilenmesini desteklemeye yardımcı olur.

 

Kullanım talimatları: 47.1 Microbiome Renewal Shot ürününü temiz cilde uygulayın. Ürünü manuel olarak (masaj) veya aktif maddelerin taşınmasını destekleyen cihazlarla (iğnesiz mezoterapi, ultrason vb.) uygulayabilirsiniz.

 

 

47.2 Mikrobiyom Çırpılmış Maske

Kapasite: 5 x 1 adet

Maske, su ile karıştırıldığında hafif, kabarık bir köpük halini alır ve bu da uygulamayı son derece keyifli hale getirir. Ürün kuru ve tahriş olmuş cildin bakımı için tasarlanmıştır. Formül, cilt yüzeyinde bulunan yararlı mikroorganizmaların gelişimini uyaran ve antimikrobiyal peptitlerin üretimini uyararak patojenik peptitlerin yayılmasını önleyen doğal prebiyotik Bioecolia'ya dayanmaktadır. Prebiyotik, mikrobiyotayı destekleyerek cildin doğal savunma mekanizmasına olumlu katkıda bulunur ve böylece cildin iyi durumda kalmasına yardımcı olur. Aloe vera özü varlığı, önceden var olan tahrişi yatıştırır. Aloe özü, içerdiği zengin aktif bileşenler (vitamin ve mineraller dahil) sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. Ayrıca, siyah arılardan elde edilen fermente baldan elde edilen ve bu üründe bulunan bir bileşen olan Black BeeOme'un cilt mikrobiyotasını güçlendirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Daha spesifik olarak, cildin direncini artırır ve ayrıca sebum salgısını düzenler. Beyaz kilin dahil edilmesi, kuruluğa neden olmadan ürünün yatıştırıcı etkisini temizler ve artırır. Maske bileşenlerinin %99'dan fazlasının doğal kaynaklı olduğunu belirtmekte fayda var!

 

Kullanım talimatları: Tozu 30 ml su ile 20ᵒC'de bir kasede veya çalkalayıcıda karıştırın. Birkaç saniye kuvvetlice karıştırın. Göz çevresinden kaçınarak yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 10 – 15 dakika sonra durulayın.

 

47.3 Mikrobiyom Koruma Kremi

Kapasite: 5 x 2 mi

Bakım bitiminde cildi koruyucu bir tabaka ile kaplayan nemlendirici ve yatıştırıcı krem. Yararlı bakterilerin büyümesini uyaran özel bir prebiyotik kompleksi, mikrobiyotanın cilt dengesinin yenilenmesinden ve korunmasından sorumludur. Formülün içerdiği argan yağı, jojoba yağı ve zeytinyağı gibi yağlar EFA'lar, vitaminler ve antioksidanlar açısından zengindir. Cildin hidrasyon seviyesini artıran aşırı su kaybını engellerken hidrolipidik tabakayı kapatmaktan sorumludurlar. Calendula özü, yatıştırıcı etkiyi artırır. Prebiyotik, yağlar ve aynısafanın birleşik gücü sayesinde Mikrobiyom Koruma Kremi bariyer fonksiyonlarını güçlendirir, cildin tahriş olmasını ve kurumasını önler. Krem cildi olumsuz dış etkenlere karşı korur, kuru ciltteki pullanma ve çatlamaları azaltır. Atopiye eğilimli ciltler de dahil olmak üzere ultra hassas ciltlerin bakımı için idealdir.

 

Kullanım talimatları: Yüz, boyun ve dekolte bölgesine bir miktar krem uygulayın. Ürün emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yapın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 47 Microbiome Spectrum Set
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz