Menu
Your Cart

53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Kimyasal Peeling 50 ML

53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Kimyasal Peeling 50 ML
53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Kimyasal Peeling 50 ML
Profesyonel Giriş
53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Kimyasal Peeling 50 ML

53 Purlés L-Peel Kuru Susuz Kalmış Ciltler için Çok Fonksiyonlu Kimyasal Peeling 50 ML

(%16 laktobiyonik asit, %13 laktik asit, çinko glukonat + Peptitler) içerir.


Bu yenilikçi bileşim, nazik, çok yönlü bir peeling oluşturur. Peelingin ana bileşenleri, su moleküllerinin cilde bağlanmasına yardımcı olan ve sonuç olarak kuru ve susuz kalmış cildin ihtiyaçlarına cevap veren laktobiyonik ve laktik asitten oluşur. Laktik asit ayrıca epidermal lipid bariyerini kapatmaya yardımcı olan seramidlerin üretimini de uyarır. Peeling nazikçe pul pul dökülür, cildi daha pürüzsüz, daha parlak hale getirirken rengini de iyileştirir. Polihidroksi asitler grubuna ait olan laktobiyonik asidin düzenli kullanımda iltihabı hafiflettiği ve telenjiektaziyi azalttığı kanıtlanmıştır. Bu nedenle L-Peel, vasküler ciltlerin yanı sıra gül hastalığı olan danışanlar için idealdir. Bazıları cilt büyüme faktörleri olan peptit içeriği nedeniyle ibroblastları cilt lifleri üretmeye teşvik eder. Son olarak, yaşlanma karşıtı etkiler de sergilemektedir.


Kullanımı: Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun, Jeli, yüzün en dirençli bölgelerinden başlayıp en hassas bölgelere (alın, yanaklar, çene, dudak üstü, burun, boyun) doğru bir gazlı bez veya fırça ile eşit şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekletin. Su ile yıkayınız.


Klinikler ve güzellik merkezleri tarafından uygulanan kimyasal peeling işleminde kullanılan asittir. Profesyonel kullanım için üretilmektedir.


Menşei: Fransa


Dikkat: Bu asitler üst deride soyma işlevi yaptıkları için dikkatli kulanılmalı, uygulandıktan sonra iyi muhafaza edilmeli ve uygulanan bölgelerin bakımları yapılarak, güneşe maruz kalınmamalı, SPF 30+ güneş koruyucu kremlerle uygulama yapılan bölgenin UVA ve UVB ışınlarından korunması sağlanmalıdır.

HAMİLE ve EMZİREN KADINLARIN KULLANMASI SAKINCALIDIR.

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 53 Purlés L-Peel 30% 50 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz