Menu
Your Cart

54 Purlés AZ-Peel Hassas ve Rosacea Ciltler için Kimyasal Peeling 30 ML

54 Purlés AZ-Peel Hassas ve Rosacea Ciltler için Kimyasal Peeling 30 ML
Profesyonel Giriş
54 Purlés AZ-Peel Hassas ve Rosacea Ciltler için Kimyasal Peeling 30 ML

Purles 54 Az-Peel 16%, akne vulgaris ve rosacea gibi yaygın cilt sorunlarının üstesinden gelmek için tasarlanmış, sinerjistik asit peeling formunda bir çözüm sağlayan devrim niteliğinde bir Asit Peel cilt bakımıdır. %14 azelaik, %2 salisilik asit pH<3,5

Azelaik ve salisilik asit kendi başlarına son derece etkilidir, ancak kombinasyon halinde akne vulgaris veya Rosacea'dan muzdarip ciltler için mükemmel sinerji yaratır. Melanosit aktivitesini azaltma özelliğinden dolayı cilt renginin değişmesi durumunda daha önce bahsedilen kombinasyonun kullanılması tavsiye edilir.

Bu asitli peeling, hassas ve damarlı ciltler için de harikadır.

İlk asit tedavisi olarak mükemmeldir. Azelaik asit, cildin sebum salgısını normalleştirmenin yanı sıra güçlü antibakteriyel, antienflamatuar özellikleri nedeniyle çok yönlü faydalar sunar.

Son olarak, Azelaik asit renk bozulmalarını yumuşatmada olağanüstüdür ve çeşitli cilt sorunlarının üstesinden gelmek için kullanılabilir.


%14 Azelaik Asit: Antibakteriyel ve antiinflamatuar özellikleriyle bilinen azelaik asit, sebum salgısının normalleştirilmesine yardımcı olur ve renk bozukluklarının tedavisinde etkilidir.

%2 Salisilik Asit: Bu bileşen cildi eksfoliye etmek ve iltihabı azaltmak için çalışır, bu da onu sivilceye yatkın ciltler için ideal kılar.


Kullanımı: Cildi temizleyin ve hassas bölgeleri koruduktan sonra fırça ile 1-2 kat peeling uygulayın. Genellikle 5 ila 10 dakika arasında bırakılması önerilir. Bol su ile yıkayın ve ardından Nötrleştirici Losyon ile cildi nötralize edin.


Klinikler ve güzellik merkezleri tarafından uygulanan kimyasal peeling işleminde kullanılan asittir. Profesyonel kullanım için üretilmektedir.


Menşei: Fransa


Dikkat: Bu asitler üst deride soyma işlevi yaptıkları için dikkatli kulanılmalı, uygulandıktan sonra iyi muhafaza edilmeli ve uygulanan bölgelerin bakımları yapılarak, güneşe maruz kalınmamalı, SPF 30+ güneş koruyucu kremlerle uygulama yapılan bölgenin UVA ve UVB ışınlarından korunması sağlanmalıdır.

HAMİLE ve EMZİREN KADINLARIN KULLANMASI SAKINCALIDIR.

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 54 Purlés AZ-Peel 16% 50 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz