Menu
Your Cart

6 Purlés Alginate Rice Mask Pirinç Özlü Aljinat Maske 700 ML

6 Purlés Alginate Rice Mask Pirinç Özlü Aljinat Maske 700 ML
-40 %
6 Purlés Alginate Rice Mask Pirinç Özlü Aljinat Maske 700 ML

Pirinç Özlü Aljinat Maske 700 ML

Ürünün benzersiz formülü, bütünleştirilmiş yoğun bir gençleştirici ve yenileyici etkiyi garanti eden doğal aktif bileşenlere dayanmaktadır. Kozmetologlartarafından takdir edilen bir elastik maske şekli, bileşenlerin cildin derinliklerine nüfuzunu arttırır, mikro dolaşımı uyarır ve yüzün ovalini şekillendirir. Özellikle sıkılığı olmayan, yorgun, gözle görülür renk değişikliği olan ciltlerin bakımı için önerilir. Maske, cilt hücrelerinin yenilenmesini etkili bir şekilde hızlandırır ve melanositlerin işlevini düzenler. Terapiden sonra cilt parlak, pürüzsüz ve rahatlamış olur.


Kullanımı: Bir kasede 30 gr (70 ml) maskeyi (tozu) 90 ml ılık su ile karıştırın. Pürüzsüz, topaksız bir karışım elde edilene kadar karıştırın. Boyundan alna doğru kalın tabakayı pürüzsüz hale getirin. Göz çevresinden ve dudaklara temasından kaçının. 15 dakika sonra kuruyan maskeyi tek parça halinde soyun. Kalıntıları nemlendirilmiş bir makyaj pamuğu ile çıkarın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 6 Purlés Alginate Rice Mask 700 ML
  • Weight: 0.00kg
2.812,00 ₺
4.650,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz