Menu
Your Cart

60 Purlés G-Peel 40% Yoğun Yaşlanma Karşıtı Eksfoliye Edici Yenileyici Peeling 100 ML

60 Purlés G-Peel 40%  Yoğun Yaşlanma Karşıtı Eksfoliye Edici  Yenileyici Peeling 100 ML
-33 %
60 Purlés G-Peel 40% Yoğun Yaşlanma Karşıtı Eksfoliye Edici Yenileyici Peeling 100 ML

Yoğun Yaşlanma Karşıtı Eksfoliye Edici Yenileyici Peeling 100 ML


Derinin papiller tabakasına bile nüfuz edebilen derin eksfoliye edici ve yenileyici asit. Güçlü bir yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir. Yeni hücrelerin, kollajen liflerinin ve nemlendirici  glikozaminoglikanların oluşumunu  uyararak cilt yapısını değiştirir ve ayrıca UV radyasyonunun neden olduğu hasar yenilenme süreçlerini hızlandırır. Asit renk bozulmasını ortadan kaldırır, hücreler arası bağları çözerek cildi ve cildin yoğunluğunu iyileştirir. Ayrıca küçük yara izlerini ve iltihap izlerini azaltır. 


Uygulama: 


Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun, Peeling, yüzün en hassas bölgelerine (alın, yanaklar, çene altı, çene, üst dudak ve burun) daha dirençli bölgelere bez veya fırça ile uygulanır. Hızlı bir şekilde, 15-20 saniyede ve bakım alanı boyunca eşit olarak uygulanmalıdır. Genellikle 3 ila 7 dakika veya istenen sonuca ulaşılana kadar, donmadan hafif bir kızarıklık olana kadar beklenmesi önerilir. Cildi su ve ardından Nötrleştirici Losyon ile nötralize edin.  Ürün kaşınmaya/karıncalanmaya neden olabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: G-Peel 40% 100 ML
  • Weight: 0.00kg
1.577,00 ₺
2.366,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz