Menu
Your Cart

62 Purlés S-Peel Olgun Yağlı Ciltler için Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ml

62 Purlés S-Peel Olgun Yağlı Ciltler için Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ml
Profesyonel Giriş
62 Purlés S-Peel Olgun Yağlı Ciltler için Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ml

62 Purlés S-Peel Olgun Yağlı Ciltler için Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ml

(%15 salisilik aist, %5 piruvik asit, %0,1 retinol) pH 1,5 

Olgun ve yağlı cilt bakımı için mükemmel olan salisilik asit (BHA) içeren bir karışım. Yara izleri ve hatta çatlak izleri ile ilgili sorunlar için önerilir. Sivilce ve tahrişi iyileştirme sürecinin anti-inflamatuar etkileri ve antiseptik hızlanmasının yanı sıra, ürün ayrıca yaşlanma karşıtı ve erken yaşlanmaya karşı koruyucu  özellikler gösterir. Piruvik asit, kolajen ve elastin sentezini yoğun bir şekilde uyarır, cildi nemlendirir ve hiperkeratozu önler. Retinol kırışıklık oluşumunu engeller, var olan kırışıklıkları azaltır, cildin elastikiyetini artırır ve renk bozulmalarını azaltır. 


Kullanımı: Temizlendikten sonra, cildi yağdan arındırın ve hassas bölgeleri koruyun. Daha az hassas yüz bölgelerinden (alın, yanaklar, çene, üst dudak ve burun) başlayarak her seferinde kurumasını bekleyerek 1-3 kat peling uygulayın. Kuruduktan sonra, her kat işlem gören bölgede salisilik asitin kristalleşmesiyle beyaz bir maske gösterir. Ürün kaşıntı/yanma hissi yaratabilir.


Klinikler ve güzellik merkezleri tarafından uygulanan kimyasal peeling işleminde kullanılan asittir. Profesyonel kullanım için üretilmektedir.


Menşei: Fransa


Dikkat: Bu asitler üst deride soyma işlevi yaptıkları için dikkatli kulanılmalı, uygulandıktan sonra iyi muhafaza edilmeli ve uygulanan bölgelerin bakımları yapılarak, güneşe maruz kalınmamalı, SPF 30+ güneş koruyucu kremlerle uygulama yapılan bölgenin UVA ve UVB ışınlarından korunması sağlanmalıdır.

HAMİLE ve EMZİREN KADINLARIN KULLANMASI SAKINCALIDIR.

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 62 Purlés Acid Peels S-Peel 50 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz