Menu
Your Cart

63 Purlés F-Peel 20% Beyazlatıci Aydınlatıcı Gençleştirici Yenileyici Peeling 60 ML

63 Purlés F-Peel 20% Beyazlatıci Aydınlatıcı Gençleştirici Yenileyici Peeling 60 ML
-33 %
63 Purlés F-Peel 20% Beyazlatıci Aydınlatıcı Gençleştirici Yenileyici Peeling 60 ML

Beyazlatıcı Aydınlatıcı Gençleştirici Yenileyici Peeling 60 ML


F-Peel, olağanüstü parlaklaştırıcı, gençleştirici, yenileyici ve renk değişikliği azaltıcı özelliklere sahip mükemmel bir peelingdir. Tirozinaz ve elastaz enzimlerinin aktivitesini engelleyerek cildin eşit rengini ve genç, taze görünümünü geri kazandırır. Ferulik asit, cilt DNA'sını koruyan ve serbest radikalleri ortadan kaldıran güçlü bir antioksidandır. Peeling, phloretin içeriği nedeniyle cildin derinliklerine nüfuz eder. Ek olarak, laktik asit cildi nemlendirir ve seramidlerin sentezini uyararak cildin uygun şekilde korunmasını sağlar.


Kullanım talimatları:


Cildi temizledikten, yağdan arındırdıktan ve hassas bölgeleri koruduktan sonra, yüzün en az hassas bölgelerinden en hassas bölgelerine (alın, yanaklar, çene altı bölgeler, çene, üst dudak ve burun) bir çubukla 1-4 kat peeling uygulayın. Aktif bileşenlerin penetrasyonunu arttırmak için kuruyana kadar masaj yapın. Her katman bir maske efekti görüntüler. Peeling, ne yükselmeyi ne de nötralizasyonu talep etmez. Uygulanan katman kuruduktan sonra hareket etmeyi bırakır. Peeling derinliği kat sayısı, kullanılan solüsyon miktarı ile ilgilidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: F-Peel 20% 60 ML
  • Weight: 0.00kg
2.103,00 ₺
3.155,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz