Menu
Your Cart

63 Purlés F-Peel Cilt Aydınlatıcı ve Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ML

63 Purlés F-Peel Cilt Aydınlatıcı ve Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ML
63 Purlés F-Peel Cilt Aydınlatıcı ve Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ML
Profesyonel Giriş
63 Purlés F-Peel Cilt Aydınlatıcı ve Gençleştirici Kimyasal Peeling 60 ML

63 Purlés F-Peel Cilt Aydınlatıcı ve Yenileyici Kimyasal Peeling 60 ML

(%10 ferulik, %5 floretin, %5 laktik) pH 3,5

F-Peel olağanüstü aydınlatıcı, gençleştirici, yenileyici ve renk solmalarını azaltıcı özelliklere sahip mükemmel bir peelingtir. Tirozinaz ve elastaz enzimlerinin aktivitesini inhibe ederek cildin eşit rengini ve genç, taze görünümünü geri kazandırır. Ferulik asit güçlü bir antioksidandır, cilt DNA'sını korur ve serbest radikalleri ortadan kaldırır. Peeling, floretin içeriği nedeniyle cildin derinliklerine nüfuz eder. Ayrıca laktik asit cildi nemlendirir ve seramidlerin sentezini uyararak cildin uygun şekilde korunmasını sağlar.


Kullanımı: Cildi temizledikten, yağdan arındırdıktan ve hassas bölgeleri koruduktan sonra, yüzün en az hassas bölgelerinden en hassas bölgelerine (alın, yanaklar, çene altı bölgeler, çene, üst dudak ve burun) bir çubukla 1-4 kat peeling uygulayın. Aktif bileşenlerin penetrasyonunu arttırmak için kuruyana kadar masaj yapın. Her katman bir maske efekti görüntüler. Peeling, ne yükselmeyi ne de nötralizasyonu talep etmez. Uygulanan katman kuruduktan sonra hareket etmeyi bırakır. Peeling derinliği kat sayısı, kullanılan solüsyon miktarı ile ilgilidir.


Klinikler ve güzellik merkezleri tarafından uygulanan kimyasal peeling işleminde kullanılan asittir. Profesyonel kullanım için üretilmektedir.


Menşei: Fransa


Dikkat: Bu asitler üst deride soyma işlevi yaptıkları için dikkatli kulanılmalı, uygulandıktan sonra iyi muhafaza edilmeli ve uygulanan bölgelerin bakımları yapılarak, güneşe maruz kalınmamalı, SPF 30+ güneş koruyucu kremlerle uygulama yapılan bölgenin UVA ve UVB ışınlarından korunması sağlanmalıdır.

HAMİLE ve EMZİREN KADINLARIN KULLANMASI SAKINCALIDIR.

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 63 Purlés Acid Peels F-Peel 60 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz