Menu
Your Cart

65 Purlés T-Peel 15% Karışıklar Büyük Gözenekler Giderici Peelingi 30 ML

65 Purlés T-Peel 15%  Karışıklar Büyük Gözenekler Giderici Peelingi 30 ML
-33 %
65 Purlés T-Peel 15% Karışıklar Büyük Gözenekler Giderici Peelingi 30 ML

Karışıklar Büyük Gözenekler Giderici Peelingi 30 ML


Kimyasal TCA (trikloroasetik asit) peelingi, yüzeysel cilt kusurlarında en etkili tedavilerden biridir. Özellikle ağrı eşiği yüksek, ince, kuru ciltler için önerilir. Cilt hücre yenilenmesini uyarır, pul pul dökülür ve gençleşir. Cildi yeniler, kalınlığını, sıkılığını artırır ve ciltteki pürüzleri giderir. Kollajen, elastin ve glikozaminoglikanların sentezini uyarır. Kırışıklıkların derinliğini azaltır ve genişlemiş gözenekler, yara izleri veya renk değişikliği gibi cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı olur. Bu peelingin avantajı, estetik sonuçların oldukça hızlı, bazen de ilk uygulamadan sonra bile cilde iyi gelmesidir. 

Uygulama:


Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun, Yüzün en az hassas bölgelerinden en hassas bölgelerine (alın, yanaklar, çene altı, çene, üst dudak ve burun) her seferinde kurumasını bekleyerek 1-3 kat peeling sürün. Kuruduktan sonra "donma" etkisi mümkündür. Ürün kaşınmaya/karıncalanmaya neden olabilir. Bol su ile yıkayınız. Ardından Nötrleştirici Losyon kullanarak nötralize edin.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: T-Peel 15% 30 ML
  • Weight: 0.00kg
939,00 ₺
1.409,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz