Menu
Your Cart

65 Purlés T-Peel TCA Yüzeysel Cilt Kusurları ve Genişlemiş Gözenekler için Peeling 30 ML

65 Purlés T-Peel TCA Yüzeysel Cilt Kusurları ve Genişlemiş Gözenekler için Peeling 30 ML
65 Purlés T-Peel TCA Yüzeysel Cilt Kusurları ve Genişlemiş Gözenekler için Peeling 30 ML
Profesyonel Giriş
65 Purlés T-Peel TCA Yüzeysel Cilt Kusurları ve Genişlemiş Gözenekler için Peeling 30 ML

65 Purlés T-Peel 15% Yüzeysel Cilt Kusurları ve Genişlemiş Gözenekler için Kimyasal Peeling 30 ML

(TCA 15%) pH <1

Kimyasal TCA (trikloroasetik asit) peelingi, yüzeysel cilt kusurlarında en etkili tedavilerden biridir. Özellikle ağrı eşiği yüksek, ince, kuru ciltler için önerilir. Cilt hücre yenilenmesini uyarır, pul pul dökülür ve gençleşir. Cildi yeniler, kalınlığını, sıkılığını artırır ve ciltteki pürüzleri giderir. Kollajen, elastin ve glikozaminoglikanların sentezini uyarır. Kırışıklıkların derinliğini azaltır ve genişlemiş gözenekler, yara izleri veya renk değişikliği gibi cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı olur. Bu peelingin avantajı, estetik sonuçların oldukça hızlı, bazen de ilk uygulamadan sonra bile cilde iyi gelmesidir. 

Trikloroasetik Asit (TCA %15) : Cildin yenilenmesini hızlandıran, kollajen ve elastin sentezini artıran ve yara izlerini ve renk bozulmalarını azaltmaya yardımcı olan ünlü bir peeling maddesi.

Kullanımı: Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun, Yüzün en az hassas bölgelerinden en hassas bölgelerine (alın, yanaklar, çene altı, çene, üst dudak ve burun) her seferinde kurumasını bekleyerek 1-3 kat peeling sürün. Kuruduktan sonra "donma" etkisi mümkündür. Ürün kaşınmaya/karıncalanmaya neden olabilir. Bol su ile yıkayınız. Ardından Nötrleştirici Losyon kullanarak nötralize edin.


Klinikler ve güzellik merkezleri tarafından uygulanan kimyasal peeling işleminde kullanılan asittir. Profesyonel kullanım için üretilmektedir.


Menşei: Fransa


Dikkat: Bu asitler üst deride soyma işlevi yaptıkları için dikkatli kulanılmalı, uygulandıktan sonra iyi muhafaza edilmeli ve uygulanan bölgelerin bakımları yapılarak, güneşe maruz kalınmamalı, SPF 30+ güneş koruyucu kremlerle uygulama yapılan bölgenin UVA ve UVB ışınlarından korunması sağlanmalıdır.

HAMİLE ve EMZİREN KADINLARIN KULLANMASI SAKINCALIDIR.

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 65 Purlés Acid Peels T-Peel 30 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz