Menu
Your Cart

67 Purlés A-Peel 45% Kuru Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Peeling 50 ML

67 Purlés A-Peel 45% Kuru Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Peeling 50 ML
-33 %
67 Purlés A-Peel 45% Kuru Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Peeling 50 ML

Kuru Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Peeling 50 ML


Susuz kalmış, yorgun veya hassas ciltler için önerilen bir peeling. Hassas göz çevresi ve dudaklara da uygulanabilir. Bu yüzeysel etki karışımı, arginin, laktik asit ve ürenin faydalı sinerjisine dayanmaktadır. Bu bileşim Arındırma'ya çok nazik bir teklif sunar, protein ve kolajen üretimini artırır, cildin elastikiyetini artırır. Esmer şekerden elde edilen temel bileşen - arginin - amino asit, sentezinin mikro dolaşımın uyarılması üzerinde etkisi olan nitrojen oksidin öncüsüdür. bağışıklık sistemini harekete geçirir, iltihap önleyici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. Peelingin geri kalan bileşenleri - laktik asit ve üre - cildi mükemmel şekilde nemlendirir ve pürüzsüzleştirir, ayrıca seramid seviyesini artırarak cildi TEWL'ye karşı korur. Ayrıca allantoin ve aloe, iyileştirici güçleri ile yenilenmeyi hızlandırır, tahrişi ve cilt kızarıklığını en aza indirir. 


Uygulama:


Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun,

peeling yüzün daha dirençli bölgelerinden en hassas bölgelere (alın, yanaklar, çene, üst dudak üstü bölge, burun, boyun) bez veya fırça ile hızlı bir şekilde (15-20 sn.) uygulanır. 10-15 dakika bekletin. Su ile durulayın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: A-Peel 45% 50 ML
  • Weight: 0.00kg
1.445,00 ₺
2.167,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz