Menu
Your Cart

67 Purlés A-Peel Kuru, Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Kimyasal Peeling 50 ML

67 Purlés A-Peel Kuru, Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Kimyasal Peeling 50 ML
67 Purlés A-Peel Kuru, Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Kimyasal Peeling 50 ML
Profesyonel Giriş
67 Purlés A-Peel Kuru, Yorgun Hassas Ciltler için Canlandırıcı Kimyasal Peeling 50 ML

Purles 67 Asit Peeling A- Peel %45, %20 Arginin, %20 Laktik Asit %5 Üre pH-3 Kuru, Susuz, Yorgun Ve Hassas Ciltler Için Nazik Peeling Bakımı 50ml

Susuz kalmış, yorgun veya hassas ciltler için önerilen bir peeling. Hassas göz çevresi ve dudaklara da uygulanabilir. Bu yüzeysel etki karışımı, arginin, laktik asit ve ürenin faydalı sinerjisine dayanmaktadır. Bu bileşim Arındırma'ya çok nazik bir teklif sunar, protein ve kolajen üretimini artırır, cildin elastikiyetini artırır. Esmer şekerden elde edilen temel bileşen - arginin - amino asit, sentezinin mikro dolaşımın uyarılması üzerinde etkisi olan nitrojen oksidin öncüsüdür. bağışıklık sistemini harekete geçirir, iltihap önleyici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. Peelingin geri kalan bileşenleri - laktik asit ve üre - cildi mükemmel şekilde nemlendirir ve pürüzsüzleştirir, ayrıca seramid seviyesini artırarak cildi TEWL'ye karşı korur. Ayrıca allantoin ve aloe veranın iyileştirici güçleri ile yenilenmeyi hızlandırır, tahrişi ve cilt kızarıklığını en aza indirir. 


%20 Arginin : Esmer şekerden elde edilen bir amino asit olan bu temel bileşen, mikro dolaşımı artırır ve antiinflamatuar ve yatıştırıcı özellikler sunarken cildin bağışıklık fonksiyonunu destekler.

%20 Laktik Asit : Bu bileşen, cildi nazikçe eksfoliye etmek, nemlendirmeyi, pürüzsüzlüğü teşvik etmek ve gelişmiş cilt koruması için artan seramid seviyelerini teşvik etmek için çalışır.

%5 Üre : Mükemmel nemlendirme özellikleriyle bilinen üre, aynı zamanda cilt pürüzlülüğünün azaltılmasına da yardımcı olur, cildinizin ipeksi bir his vermesini ve nem kaybına karşı iyi korunmasını sağlar.


Kullanımı: Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun, peeling yüzün daha dirençli bölgelerinden en hassas bölgelere (alın, yanaklar, çene, üst dudak üstü bölge, burun, boyun) bez veya fırça ile hızlı bir şekilde (15-20 sn.) uygulanır. 10-15 dakika bekletin. Su ile durulayın.


Klinikler ve güzellik merkezleri tarafından uygulanan kimyasal peeling işleminde kullanılan asittir. Profesyonel kullanım için üretilmektedir.


Menşei: Fransa


Dikkat: Bu asitler üst deride soyma işlevi yaptıkları için dikkatli kulanılmalı, uygulandıktan sonra iyi muhafaza edilmeli ve uygulanan bölgelerin bakımları yapılarak, güneşe maruz kalınmamalı, SPF 30+ güneş koruyucu kremlerle uygulama yapılan bölgenin UVA ve UVB ışınlarından korunması sağlanmalıdır.

HAMİLE ve EMZİREN KADINLARIN KULLANMASI SAKINCALIDIR.

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 67 Purlés Acid Peels A-Peel 50 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz