Menu
Your Cart

68 Purlés Aloe Vera Calming Gel Kimyasal Peeling Sonrası Anında Yatıştırıcı Jel 200 ML

68 Purlés Aloe Vera Calming Gel Kimyasal Peeling Sonrası Anında Yatıştırıcı Jel 200 ML
Profesyonel Giriş
68 Purlés Aloe Vera Calming Gel Kimyasal Peeling Sonrası Anında Yatıştırıcı Jel 200 ML

Purlés 68 Asit Peeling %98 Aloe Vera Sakinleştirici Jel İnvazif Tedavilerden Sonra Yatıştırıcı Nemlendirme 200ml

Anında yatıştırıcı etkiye sahip %98 saf Aloe Vera özüne dayalı bir jel. Özellikle invaziv kozmetik tedaviler veya estetik tıpla ilgili tedaviler (kimyasal peeling, lazer, RF, epilasyon, mezoterapi) sonrası tahriş olan tüm cilt tiplerine yöneliktir. Aşırı güneş, soğuk ve rüzgara maruz kalmanın neden olduğu değişikliklerde de rahatlama sağlar. Aloe'nin mucizevi güçleri, başta mukus polisakkaritleri (örn. hyaluronik asit), amino asitler (NMF) ve EFA olmak üzere çok sayıda İçerik'in sinerjisinden gelir. Aynı zamanda paha biçilmez bir vitamin (C, B2, B6), mineraller, proteinler, enzimler, saponinler, flavonoidler, uçucu yağlar ve organik asitler kaynağıdır. Yenileyici özelliklere sahiptir, epidermisi onarır, yaralanmaların iyileşmesini hızlandırır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir. Epidermisin daha derin katmanlarının etkili bir şekilde nemlendirilmesini sağlar ve kurumasını önler. Yapay renkler veya alkol içermez.


Aloe Vera Özü: Polisakkaritler ve amino asitler gibi doğal bileşenlerle dolu olan Aloe Vera, cildi nemlendirir ve rahatlatır, yenilenmeyi ve sağlıklı bir ışıltıyı destekler.

Vitaminler ve Mineraller: C, B2, B6 Vitaminleri ve cilt sağlığını ve onarımını destekleyen temel mineralleri içeren bir besin deposu .


Kullanımı: Az miktarda ürünü temiz cilde, nemlendirmeye ve yatıştırmaya ihtiyaç duyan yüz veya vücutta uygulayın

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 68 Purlés Aloe Vera Calming Gel 98% 200 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz