Menu
Your Cart

69 Purlés X-Peel Hiperpigmentasyon ve Yaşlanma Karşıtı Kimyasal Peeling 50 ML

69 Purlés X-Peel Hiperpigmentasyon ve Yaşlanma Karşıtı Kimyasal Peeling 50 ML
69 Purlés X-Peel Hiperpigmentasyon ve Yaşlanma Karşıtı Kimyasal Peeling 50 ML
Profesyonel Giriş
69 Purlés X-Peel Hiperpigmentasyon ve Yaşlanma Karşıtı Kimyasal Peeling 50 ML

Hiperpigmentasyon ve Yaşlanma Karşıtı Peeling 50 ML

(%34 glikolik asit, %10 sitrik asit, %10 laktik asit, %5 kojik asit, %2 salisilik asit, %2 heksilresorsinol) pH<3

X-Peel, hiperpigmentasyon ve yaşlanmanın devam eden belirtileri gibi cilt sorunlarına bir yanıttır. Cildi gözle görülür şekilde canlandırırken, yaşlanma karşıtı etki ile beyazlatma ve parlatma özelliklerini ortaya çıkarır. Profesyonel kozmetoloji dünyasında iyi bilinen glikolik asit, hem kırışık önleyici hem de nemlendirici aktiviteleri garanti eden destekleyici liflerin ve GAG'ın sentezini uyarır. Ek olarak, laktik asit cildin yüzeyinde hoş bir pürüzsüzlük sağlayarak aşırı kurumayı önler. AHA grubunun bir diğer üyesi olan sitrik asit, epidermal Arındırma işleminin başlaması sayesinde cildi aydınlatır ve kojik asit ile sinerji içinde renk bozulmalarını ortadan kaldırır. Beyazlatma etkisinin yanı sıra kojik asit cilt üzerinde antibakteriyel ve antioksidan etki sağlarken, salisilik asit yoğun Arındırma özellikleri sayesinde yenilenme süreçlerini uyararak tedavi sonucunu tamamlar. Tüm bunlara ek olarak, heksilresorsinol, cildin genel durumunu iyileştirerek yaşlanma karşıtı etkiyi destekler. Ürünün özgünlüğü nedeniyle, alerji testinin özellikle  48 saat önce yapılması önerilir.


Glikolik Asit (%34): Destekleyici liflerin ve glikozaminoglikanların (GAG'ler) sentezini uyararak derin kırışıklık önleyici ve nemlendirici etkiler sunar.

Sitrik Asit (%10): Epidermal eksfoliasyonu teşvik ederek cilt parlaklığını artırır ve renk solmasını azaltır.

Laktik Asit (%10): Cildin aşırı kurumasını önler ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.

Kojik Asit (%5): Antibakteriyel ve antioksidan etkilerinin yanı sıra beyazlatıcı etki sağlar.

Salisilik Asit (%2): Yoğun eksfoliasyon yoluyla cildin yenilenmesini teşvik eder.

Heksilrezorsinol (%2): Genel cilt sağlığını iyileştirerek yaşlanma karşıtı özellikleri güçlendirir.


Kullanımı: Cildi temizleyin, yağlardan arındırın ve ciltteki hassas noktaları koruyun, Peelingi gazlı bez veya fırça ile 5-10 dakika uygulayın. Nötrleştirici Losyon kullanarak yıkayın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 69 Purlés Acid Peels X-Peel 50 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz