Menu
Your Cart

70 Purlés Modelling Mask Termal Yüz ve Dekolte Bölgesi Toparlayıcı Alçı Maske 250 ML

70 Purlés Modelling Mask Termal Yüz ve Dekolte Bölgesi Toparlayıcı Alçı Maske 250 ML
Profesyonel Giriş
70 Purlés Modelling Mask Termal Yüz ve Dekolte Bölgesi Toparlayıcı Alçı Maske 250 ML

Termal Yüzü Toparlama Maske 250 ML

Yüz ve göğüs bakım ürünü olarak tasarlanmış yenilikçi, kendi kendine ısınan bir alçı maskesi. Özellikle gözle görülür sıkılık ve elastikiyet eksikliği olan olgun bir cilt için önerilir. Eşsiz bir termal teknoloji, İçeriğin emilimini artırır, cilde oksijen verir ve mikro dolaşımı uyarır. Kan damarlarını genişleterek toksin atılımını uyarır. Güçlü şekillendirme ve nemlendirme özellikleri gösterir. Yüz hatlarının şekillenmesine yardımcı olur ve göğse uygulandığında cildi anında kaldırır ve elastikiyetini artırır. 

Kendiliğinden Isınan Alçı: Diğer aktif bileşenlerin cildin derinliklerine emilimini sağlayan hafif bir ısı yaratan temel bileşen.

Bu maske, yüz veya göğüs bölgesine gençliği geri kazandırmak isteyenler için son derece uygundur. Sarkan cildi gidermek ve yüzünüzün veya göğsünüzün hatlarını yeniden tanımlamak için bunu kullanın.


Uygulama: Koruyucu yağlı bir baz uygulayın, gözleri ve dudakları (veya göğse uygulandığında meme uçlarını) pamuklu pedlerle örtün, alanın üzerine bir gazlı bez filmi koyun ve yeni karıştırılmış maskeyi uygulayın. 250 ml tozu 100 ml soğuk su ile homojen bir kıvam elde edene kadar karıştırın. Hızlıca uygulayın Yaklaşık 15 dakika sonra maske soyulabilir ve ardından cilt temizliği yapılabilir. Hassas cilt tipleri veya spesifik alçı alerjisi olan kişiler maskeyi kullanmaktan kaçınmalıdır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 70 Purlés Modelling Mask 250 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz