Menu
Your Cart

71 Purlés Collagen Mask Yaşlanma Karşıtı Kolajen Maskesi

71 Purlés Collagen Mask Yaşlanma Karşıtı Kolajen Maskesi
-34 %
71 Purlés Collagen Mask Yaşlanma Karşıtı Kolajen Maskesi

Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Maske 

%92 kolajen içeren yoğun bakım maskesi. Özellikle yaşlanmanın ilk belirtileriyle susuz kalmış tüm cilt tipleri için önerilir. Kollajen maskesi, cildin yapısına mükemmel şekilde uyan bir ağ oluşturur ve oklüzyon işlemleri epidermisin güçlü bir şekilde nemlenmesini sağlar, su bağlanmasını arttırır ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Ek olarak kolajen peptitleri hücre metabolizmasını ve doku yenilenmesini uyarır. Maske sadece yaşlanma sürecini geciktirmekle kalmaz, aynı zamanda gençleştirici özelliklere de sahiptir. Cildi sıkılaştırır, elastikiyetini artırır, kızarıklığı önemli ölçüde azaltır ve tahrişi yatıştırır..

 

Uygulama:

Bireysel yüz konturu için keserek maskeyi ayarlayın. Daha sonra temizlenmiş cilde uygulayınız. 2 Yumuşak Hisli Tonik ile etkinleştirin (çok hassas ciltlerde maskeyi su ile etkinleştirin). Maskenin epidermise sıkıca yapıştığından emin olun. Hava kabarcıkları ortaya çıkarsa, tahta bir çubuk kullanarak bunları çıkarın. Optimum sonuçlar için maskeyi 15 – 20 dakika bekletin, ardından yanaklardan alına doğru kaldırın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 71 Purlés Collagen Mask
  • Weight: 0.00kg
984,00 ₺
1.500,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz