Menu
Your Cart

74 Purlés Black Mask Aktif Karbonla Zenginleştirilmiş Krem Maske 300 ML

74 Purlés Black Mask Aktif Karbonla Zenginleştirilmiş Krem Maske 300 ML
-50 %
74 Purlés Black Mask Aktif Karbonla Zenginleştirilmiş Krem Maske 300 ML

Aktif Karbonla Zenginleştirilmiş Krem Maske 300 ML

Aktif karbonla besleyicileştirilmiş kremsi dokuya sahip temizleme maskesi, artırılmış yaşlanma karşıtı etki için Mükemmelleştirici Aktivatör ile birlikte kullanılır. Ürün, tonunu eşitlerken gözenekleri temizler ve cildi tazeler. Emici özelliği ile bilinen formülde bulunan kaolin kili fazla sebumu uzaklaştırır ve salgısını düzenler, çinko ise kusurların oluşmasını engeller. Doğal kökenli aktif kömür, cildi dezenfekte ederek dengesini geri kazandırırken, Crodarom® Okaliptüs antiseptik etkiyi çoğaltır. Kuruluğu önleyen, ilk aşamada uygulanan besleyici ve gençleştirici bileşenlerce besleyici aktivatör ile optimum nem seviyesini sağlayarak dehidrasyonu etkin bir şekilde önleyen propandioldür. Formül, DNA koduna zararlı serbest radikalleri nötralize eden anti-inflamatuar E vitamini ile desteklenir.


Uygulama:

Maskeyi kalın bir tabaka halinde yüz, boyun ve dekolte bölgesine (yaklaşık 10 ml) göz ve ağız çevresinden kaçınarak uygulayınız. 10-15 dakika beklettikten sonra suyla yıkayın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 74 Purlés Black Mask 300 ML
  • Weight: 0.00kg
1.326,00 ₺
2.652,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz