Menu
Your Cart

76 Purlés VitC Cream Perfector Cilt Tonu Aydınlantıcı Krem 100 ML

76 Purlés VitC Cream Perfector Cilt Tonu Aydınlantıcı Krem 100 ML
Profesyonel Giriş
76 Purlés VitC Cream Perfector Cilt Tonu Aydınlantıcı Krem 100 ML

C Vitamini Cilt Tonu Mükemmelleştirici Krem 100 ML

Tüm cilt tipleri, özellikle eşit olmayan tonlu olgun ciltler için güzelleştirici bir Krem. Serumla birlikte, hücresel DNA kodunun zamana ve yozlaşmasına karşı nihai silahı oluştururlar. Gücü, C vitamininin üç aktif formuna sahip %7 Üçlü VitC Sisteminin kullanılmasından kaynaklanır. Ardışık cilt katmanlarında yavaş yavaş salınan lipozomal C vitamini en derine nüfuz eder. Stabilize formla birleştiğinde, hücresel DNA hasarı riskini azaltırken, konsantre taze C vitamini formu cildi aydınlatarak renk bozulmasını azaltmaya yardımcı olur. %3 Antioksidan Kompleks serbest radikalleri nötralize eder, mikro dolaşımı uyarır ve cildi besler.İki boyuttaki hyaluronik asit kombinasyonu, cildin hem yüzeysel hem de derin katmanlarında optimum hidrasyonu garanti eder. Kirletici maddelerin hücrelere girmesini önlemek ve aynı zamanda DNA koruma fonksiyonunu artırmak için formül, renk bozulmasını azaltan Anti-Pollution Active – yaşlanma karşıtı bileşen ile besleyicileştirilmiştir.


%7 Üçlü VitC Sistemi: Derin nüfuz ve kademeli salınım için C vitamininin üç güçlü formunu kullanır, hücresel DNA hasarı riskini en aza indirir ve daha parlak bir cilt sağlar.

%3 Antioksidan Kompleksi: Serbest radikallere karşı usta bir savunucu olan bu kompleks, mikro dolaşımı uyarır ve cildin beslenmesini artırır.

Hyaluronik Asit: İki moleküler boyut, tüm cilt katmanlarında derinlemesine nemlendirme sağlar.

Kirlilik Karşıtı Aktif: Sadece kirletici maddeleri engellemekle kalmayıp aynı zamanda renk bozulmasını azaltmaya yardımcı olan ve DNA korumasını güçlendiren yaşlanma karşıtı bir varlıktır.

 

Uygulama:

Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Ürün emilinceye kadar dairesel hareketlerle masaj yapın.


Parabenler, SLS/SLES ve GDO'lar gibi sert kimyasallar içermez, en seçici cilt bakımı meraklıları için bile uyumluluk sağlar.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 76 Purlés VitC Cream Perfector 100 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz