Menu
Your Cart

77 Purlés Peptide Rich Cream Kuru ve Olgun Ciltler için Kompleks Yenileyici Krem 100 ML

77 Purlés Peptide Rich Cream Kuru ve Olgun Ciltler için Kompleks Yenileyici Krem 100 ML
-50 %
77 Purlés Peptide Rich Cream Kuru ve Olgun Ciltler için Kompleks Yenileyici Krem 100 ML

Kuru ve Olgun Ciltler için Kompleks Besleyici & Yenileyici Krem  100 ML

Yenilikçi aktif bileşenler ve peptit teknolojisi temelinde geliştirilen kapsamlı bir besleyici ve yenileyici Krem. Tüm cilt tiplerine, özellikle kuru ve olgun ciltlere özeldir. Polipeptitlerin ve retinolün etkisini birleştiren çığır açan formül, cilt yaşlanmasının tüm belirtileri üzerinde çalışır. Kollajen üretimini artırarak (tip I ve III kolajen dahil) kırışıklık derinliğinin azaltılmasına aktif olarak aracılık eder. Epidermisin dinamik yenilenmesini ve güçlü rejenerasyonu uyarır. Oksijenlenme sürecini düzenleyerek cildin kan dolaşımını iyileştirir ve sağlıklı bir cilt tonu verir. Palmiye yağı ve hodan özü gibi seçilmiş besinler, dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlar, kondisyon sağlar ve pürüzsüzlüğü geri kazandırır. Tarif, yapının korunmasını ve hücre zarı geçirgenliğini destekleyen taurin tarafından geliştirilmiştir. Strese duyarlı cilt hücrelerinde dengeyi koruma, canlılığı geri kazanma özelliğine sahiptir. Cilt gerginleşir, sıkılığını ve kadifemsi pürüzsüzlüğünü geri kazanır.


Uygulama:

Kremin küçük bir kısmını tüm yüze uygulayın ve nazik dairesel hareketlerle nazikçe ovalayın.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 77 Purlés Peptide Rich Cream 100 ML
  • Weight: 0.00kg
2.490,00 ₺
4.980,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz