Menu
Your Cart

78 Purlés Stem Cells Biocellulose Mask Cilt Hücrelerini Canlandırıcı Maske 1 adet

78 Purlés Stem Cells Biocellulose Mask Cilt Hücrelerini Canlandırıcı Maske 1 adet
Profesyonel Giriş
78 Purlés Stem Cells Biocellulose Mask Cilt Hücrelerini Canlandırıcı Maske 1 adet

Kök Hücre BiyoSelüloz Maske Cilt Hücrelerini Canlandırıcı Maske

Biyoselüloz maskesinin ileri teknolojisine dayalı nemlendirici ve gençleştirici bir ürün. Epidermisin yüzeyine bitişik benzersiz yapısı sayesinde temel bileşenlerin daha derine nüfuz etmesini sağlar: PhytoCell TecTM MD Kompleksi, yabanmersini özüv e Fucogel®. Hassas bir şekilde tasarlanmış bu formül, kırışıklıkları yoğun bir şekilde düzeltir ve genç bir görünümün geri kazanılmasına yardımcı olur. Ayrıca su kaybına karşı koruyucu bir tabaka oluşturarak güçlü ve uzun süreli nemlendirme etkisine sahiptir. C vitamini açısından besleyici olan yaban mersini özü, cilt hücrelerini canlandırır ve serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur ve onları yenilenmeye teşvik eder. Cilt parlaklığını, eşit tonunu ve ipeksi pürüzsüzlüğünü geri kazanır.


Uygulama:

Paketi açın, maskeyi dikkatlice çıkarın ve açın. Koruyucu tabakaları maskenin her iki yanından çıkarın. Uygulamaya alından başlayın, ardından yanaklara ve çeneye doğru inin. Maskenin cilde tam oturduğundan emin olun. 20 dakika bekletin. Sonra çıkarın ve fazla serumu masaj yapın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 78 Purlés Stem Cells Biocellulose Mask 1 pc
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz