Menu
Your Cart

79 Purlés Stem Cells Powder Mousse Mask Kök Hücre Pudra Köpük Maske Yoğun Gençleştirici 300 ML

79 Purlés Stem Cells Powder Mousse Mask Kök Hücre Pudra Köpük Maske Yoğun Gençleştirici 300 ML
Yeni -33 %
79 Purlés Stem Cells Powder Mousse Mask Kök Hücre Pudra Köpük Maske Yoğun Gençleştirici 300 ML

Kök Hücre Pudra Köpük Maske Yoğun Gençleştirici 300 ML


Tüm cilt tipleri, özellikle gözle görülür yaşlanma belirtileri olan yorgun ciltler için önerilen yoğun gençleştirici bir maske. PhytoCellTec™ MD, lipozom taşıyıcılarında kapalı bitki kök hücrelerine dayanan formülün ana aktif bileşenidir. Bu hücreler, deri kök hücrelerinin stabilitesini ve canlılığını sağlayan yüksek düzeyde epigenetik mekanizma aktivitesine sahiptir. Kompleks, cilt hücrelerinin yenilenmesini yoğun bir şekilde uyarır ve endojen yaşlanmayı engeller. Biyolojik potansiyeli gençliği uzatır ve cilt hücrelerini çevresel stresin neden olduğu hasara karşı korur ve canlılıklarını artırır. Suyu cilt yüzeyine bağlayan tarifin takviyesi sorbitol sayesinde cilt daha nemli, beslenmiş ve ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur. İlk uygulamadan hemen sonra cilt sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşur, daha beslenmiş ve pürüzsüz hale gelir.


Uygulama:


Çalkalayıcıya veya kaseye 20°C'de 60 ml su dökün. 15 g (20 ml) tozu ekleyin. Birkaç saniye kuvvetlice karıştırın. Göz çevresinden kaçınarak yüz ve boyuna hemen uygulayın ve 15 dakika bekletin. Daha sonra ıslak bir süngerle çıkarın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Stem Cells Powder Mousse Mask 300 ML
  • Weight: 0.00kg
970,00 ₺
1.455,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz