Menu
Your Cart

82 Purlés Firming MesoCocktail Sıkılaştırıcı Cilt Sarkmasına Karşı Serum 1 amp*5 ML

82 Purlés Firming MesoCocktail Sıkılaştırıcı Cilt Sarkmasına Karşı Serum 1 amp*5 ML
82 Purlés Firming MesoCocktail Sıkılaştırıcı Cilt Sarkmasına Karşı Serum 1 amp*5 ML
Yeni -50 %
82 Purlés Firming MesoCocktail Sıkılaştırıcı Cilt Sarkmasına Karşı Serum 1 amp*5 ML

 82 Purlés Firming Sıkılaştırıcı MesoCocktail Cilt Sarkmasına Karşı Serum 1 amp*5 ML

Yüz ve vücutta görünür şekilde elastikiyetini ve sıkılığını kaybetmiş olan sarkık ciltleri tedavi etmek için yoğunlaştırılmış bir ürün. Sodyum DNA ve Silanetriol'ün bir araya gelmesiyle oluşturulan benzersiz formülü, kırışıklık oluşumunu ve elastikiyet kaybını önemli ölçüde azaltarak cildi kadifemsi bir şekilde bırakır. Formül, serbest radikallerin negatif etkisine karşı koruma sağlar, cildi besler ve pürüzsüzleştirir. Ana bileşeni olan DMAE, kas aktivitesini uyarabilme ve cildin yüzeyel gerilimini artırabilme yeteneği sayesinde cildi daha sıkı hale getirir ve uzun süreli bir lifting etkisi sağlar. Reçete, su kaybını önlemesiyle bilinen sodyum hyaluronat ile güçlendirilmiştir, bu da cildin elastikiyetini iyileştirir ve daha iyi bir sıkılık sağlar.


Uygulama:


Ürünü kuru ve temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ürün elle (Masaj) veya transepidermal İçerik penetrasyonunu derinleştirmek için ekipman (elektro-mezoterapi, ultrason, mikroiğneli mezoterapi vb.) kullanılarak uygulanabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 82 Purlés Firming MesoCocktail 1 amp*5 ML
  • Weight: 0.00kg
300,00 ₺
600,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz