Menu
Your Cart

83 Purlés Vitamin C MesoCocktail Aydınlatıcı Serum 1 amp*5 ml

83 Purlés Vitamin C MesoCocktail Aydınlatıcı Serum 1 amp*5 ml
83 Purlés Vitamin C MesoCocktail Aydınlatıcı Serum 1 amp*5 ml
Yeni -50 %
83 Purlés Vitamin C MesoCocktail Aydınlatıcı Serum 1 amp*5 ml

Yenileyici MesoCocktail Cilt Yorgunluklarına Karşı Aydınlatıcı Serum 1 amp*5 ml

%20 C vitamini içeren yoğun bir serum. Tüm cilt tipleri için önerilir, özellikle gri, yorgun, fotoyaşlanmanın belirtileri görülen, renk eşitsizliği ve büyümüş damarları olan ciltler için. C vitamini cildi zararlı UV ışınlarından ve serbest radikallerden korur. Fibroblastları kolajen, elastin ve glikozaminoglikan üretmeye teşvik ederek cildi yeniler. Ayrıca, kan damarı duvarlarını sıkılaştırır ve güçlendirir. Cildi aydınlık, ışıltılı ve eşit renkte bırakır.Uygulama:

Ürünü kuru ve temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ürün manuel olrak (masaj) veya transepidermal aktif içeriğin penetrasyonunu derinleştirmek için ekipman (elektro-mezoterapi, ultrason, mikroiğneli mezoterapi vb.) kullanılarak uygulanabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 83 Purlés Vitamin C 20% MesoCocktail 1 amp*5 ml
  • Weight: 0.00kg
300,00 ₺
600,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz