Menu
Your Cart

86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Lipolitik MesoCocktail Yağ Yakıcı Serum 10 amp 5 ML

86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Lipolitik MesoCocktail Yağ Yakıcı Serum 10 amp 5 ML
-33 %
86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Lipolitik MesoCocktail Yağ Yakıcı Serum 10 amp 5 ML

Lipolitik MesoCocktail Yağ Yakıcı Serum 10 amp 5 ML


Antiselülit MezoKokteyl yağ yakma sürecini hızlandırır. Gelişmiş bileşenlerin kapsamlı çalışması, muhteşem ve uzun süreli etkiler sağlar. Lipolitik aktivite, fosfatidilkolin ve tavşanmemesi ekstraktının varlığı ile garanti edilir - bunlar lipidlerin çözünürlüğünü artırarak yok edilmelerini kolaylaştırır. Ayrıca bu İçeriklerin kombinasyonu mikro dolaşımı uyarır ve cildin doğal pürüzsüzlüğünü geri kazandırır.ve elastikiyet. Tamamlayıcı, yağı eriten bir "temizleyici" görevi gören deoksikolat, adipositleri yok ederek yağ birikintilerinin daha hızlı yok edilmesini sağlar. Tarifin tamamlayıcısı, güçlü büzücü sergileyen tanenler, flavonoidler ve proantosiyanidinler açısından besleyici Hint altını - Cadıfındığı özüdür. , anti-inflamatuar ve deri altı dolaşımı düzenleyici etkisi. 


Uygulama: Ürünü kuru ve temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ürün elle (Masaj) veya transepidermal İçerik penetrasyonunu derinleştirmek için ekipman (elektro-mezoterapi, ultrason, mikro-mezoterapi vb.) kullanılarak uygulanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Lipolytic MesoCocktail 10 amp 5 ML
  • Weight: 0.00kg
1.654,00 ₺
2.480,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz