Menu
Your Cart

86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Yağ Yakıcı ve Selülit Önleyici Serum 10 amp 5 ML

86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Yağ Yakıcı ve Selülit Önleyici  Serum 10 amp 5 ML
86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Yağ Yakıcı ve Selülit Önleyici  Serum 10 amp 5 ML
-50 %
86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Yağ Yakıcı ve Selülit Önleyici Serum 10 amp 5 ML

86 Purlés Lipolytic MesoCocktail Yağ Yakıcı ve Selülit Önleyici  Serum 10 amp 5 ML

Selülit önleyici MesoCocktail yağ yakma sürecini hızlandırır. Gelişmiş içerik etkileyici ve uzun süreli sonuçlar sağlar. Fosfatidilkolin ve Ruscus özütü lipitlerin çözünürlüğünü artırarak onların daha kolay atılmasını sağlayarak lipolitik aktivite garanti edilir. Ek olarak, bu aktif bileşenlerin kombinasyonu mikrodolaşımı uyarır ve cildin doğal pürüzsüzlüğünü ve esnekliğini geri kazandırır. Tamamlayıcı olarak, yağı çözmek için bir "deterjan" olarak hareket eden deoksi-kolat, adipositleri yok ederek yağlı depozitlerin daha hızlı atılmasını sağlar. Tarifin tamamlayıcısı olan Hint altını - Cadı Fındığı özütü - güçlü bir sıkılaştırıcı, anti-enflamatuar ve deri altı dolaşımını düzenleyici etkiye sahip tanenler, flavonoidler ve proantosiyanidinler açısından zengindir.


Kullanımı: Ürünü, tedavi edilecek vücut kısmına (karın, uyluk veya kalça) uygulayın ve hafifçe masaj yapın. Ürün manuel olarak (masaj) veya transepidermal aktif bileşenlerin penetrasyonunu derinleştirmek için ekipman (elektro-mezoterapi, ultrason, mikro-mezoterapi vb.) kullanılarak uygulanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 86 Purlés Lipolytic MesoCocktail 10 amp x 5 ml
  • Weight: 0.00kg
5.509,00 ₺
11.018,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz