Menu
Your Cart

87 Purlés Lipolytic Mask Lipolitik Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi 500 ML

87 Purlés Lipolytic Mask  Lipolitik Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi 500 ML
-33 %
87 Purlés Lipolytic Mask Lipolitik Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi 500 ML

Lipolitik Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi 500 ML


Yoğun vücut şekillendirme bakımları için kremsi dokuya sahip bir maske. Yenilikçi Lipout™ aktif bileşeni, insan yağ hücresi araştırmaları alanındaki bilimsel başarıların doruk noktasıdır. Termojenez sürecinden sorumlu genetik programı aktive ederek, adipositlerin aktif forma dönüşümünü uyaran gerekli gen ve proteinlerin ekspresyonunu arttırır ve yağların β-oksidasyonunu arttırır. Fark edilir bir santimetre kaybı meydana gelir ve cilt sıkı ve elastik hale gelir. Cafeisilane C®'nin içerdiği organik silikon ve kafein sinerjisi, fazla yağı azaltır ve dolaşımı iyileştirir, şişmeyi önler ve toksinleri uzaklaştırır. Anti-inflamatuar etki ile birlikte epidermisin lipid bariyerini restore etmek, antioksidan E vitamini tarafından garanti edilir. Retinil palmitat cilt yapısını güçlendirir, yağ dokusu büyümesini azaltır ve selülit oluşumunu engeller. 


Uygulama: Ürünü ince bir tabaka halinde cilde uygulayın (karın, uyluk,kalçalar). 30 dakika sonra maskeyi bir spatula ile çıkarın ve ılık suyla yıkayın. Mikro iğne yöntemiyle kombine edilen işlemlerde tek tek bölgelere zayıflama Masajı yapın, iğnesiz mezoterapide ise maskeyi plastik folyo ile sarın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Lipolytic Mask 500 ML
  • Weight: 0.00kg
1.462,00 ₺
2.192,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz