Menu
Your Cart

88 Purlés Lipolytic Cream Lipolitik Selülitli Ciltler için Vücut Kremi 500 ML

88 Purlés Lipolytic Cream Lipolitik Selülitli Ciltler için Vücut Kremi 500 ML
-33 %
88 Purlés Lipolytic Cream Lipolitik Selülitli Ciltler için Vücut Kremi 500 ML

Lipolitik Selülitli Ciltler için Vücut Kremi 500 ML


Aşırı yağ ve selülitli ciltler için tasarlanmış bir vücut kremi. Aktif bileşen Lipout™, insan yağ hücrelerinin - bej adipositlerin - aktivitesine ilişkin en son bilimsel bulgulara dayanmaktadır. Yağ termojenezi sürecinden sorumlu olan UCP1 genini uyaran bir mekanizma sayesinde adipositlerin esmerleşme sürecini yani yağ hücrelerinin aktif olmayan formdan yağları depolayan aktif forma yani yanan yağa dönüşmesini aktive eder. Bu etkinin etkisi, deri altı dokuda artan termojenez ve yağ yakımıdır. “Portakal kabuğu”nun inatçı tekrarını önler. Hidramin, mukopolisakkaritlerin sentezini uyararak çatlakların görünürlüğünü azaltır. Doğal cilt destek liflerinin oluşturulması ve kaldırma etkileri, deniz kolajenini ve deniz elastinini sağlar. Saponinler, flavonoidler, tanenler, fitosteroller ve A, C, E ve K vitaminleri bakımından besleyici olan Centella Asiatica, kılcal geçirgenliğin yanı sıra yağ hücresi hacminin azaltılmasından sorumludur, bu da artan sıkılığa ve azaltılmış çatlaklara yol açar. Ayrıca hyaluronik asit üretimini arttırır. Organik Algisium C® - zayıflama etkisi yaratır.


Uygulama: Vücuda uygulayın. Tamamen emilene kadar nazik hareketlerle masaj yapın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: Lipolytic Cream 500 ML
  • Weight: 0.00kg
1.760,00 ₺
2.641,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz