Menu
Your Cart

9 Purlés HyalurSoft Ultra Nemlendirici Serum 50 ml

9 Purlés HyalurSoft Ultra Nemlendirici Serum 50 ml
Profesyonel Giriş
9 Purlés HyalurSoft Ultra Nemlendirici Serum 50 ml
9 Purlés HyalurSoft Hydra Güçlendirici Serum 50 ml

Yüz, boyun ve dekolte için ultra nemlendirici serum. Ürün inanılmaz hafif dokusu sayesinde cilde uygulandıktan hemen sonra emiliyor. Aquaxyl kompleksinin içeriği, suyun tutulmasını sağlar ve buharlaşmasını azaltır. Ayrıca, biyoteknolojik olarak gelişmiş Hydreis kompleksi, doğal nemlendirici faktörün (NMF) bir öncüsü olan filagrin sentezini uyararak cilt bariyerinin koruyucu fonksiyonlarını geliştirir. Sodyum hiyalüronat, nemlendirici etkisinin yanı sıra epidermisin yüzeyini mükemmel bir şekilde pürüzsüzleştiren, tıkayıcı olmayan bir film oluşturur. Serum tüm cilt tipleri için kullanılabilir. İyi bir cilt nemlendirmesinin, daha sonra uygulanan kremin aktif bileşenlerinin daha iyi emilmesini ve daha derine nüfuz etmesini sağlayacağını hatırlamakta fayda var. Serum, uzun süreli nemlendirme etkisi sağlayarak sağlıklı görünen bir cilt görünümünü korumanıza olanak tanır.

 

Kullanım Şekli: Ürünü kuru ve temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Tamamen emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yapın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 9 Purlés HyalurSoft Hydra Boost Serum 50 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz