Menu
Your Cart

93 Purlés Multi Solution Mask Beyaz & Yeşil Kil Özlü Maske Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler 200 ml

93 Purlés Multi Solution Mask Beyaz & Yeşil Kil Özlü Maske Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler 200 ml
Profesyonel Giriş
93 Purlés Multi Solution Mask Beyaz & Yeşil Kil Özlü Maske Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler 200 ml

Yağlı Karma ve Sorunlu Ciltler için Beyaz & Yeşil Kil Özlü Maske  200 ml


Bu yenilikçi, çok amaçlı maske yağlı, karma ve problemli ciltler için tasarlanmıştır. Beyaz ve yeşil kil bileşimine dayalı olarak cildi derinlemesine temizler ve dezenfekte eder ve gözenekleri etkili bir şekilde daraltır. Maya ve kırmızı alg Asparagopsis armata özleri, yerel kusurları azaltmaya yardımcı olur ve aşırı aktif yağ bezlerini düzenleyerek cildin kadifemsi ve mat olmasını sağlar. Antibakteriyel ve antiinflamatuar ajanlardan oluşan konsantre formül, yüksek potensli çok etkili bir tedavidir. Kirleri giderir, cildi aydınlatır ve siyah nokta veya iltihap gibi sivilcelerin etkisini ortadan kaldırır. Ayrıca çuha çiçeği ve avokadodan elde edilen değerli yağlar yatıştırır ve zararlı dış etkenlere karşı korur. Maske cildi mükemmel şekilde besler ve yumuşak ve güzel bir renk verir.


Uygulama:

Maskeyi kalın bir tabaka halinde yüz, boyun ve dekolte bölgesine göz ve ağız çevresinden kaçınarak uygulayınız. 10-15 dakika bekletin. sonra suyla yıkayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 93 Purlés Multi Solution Mask 200 ml
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz