Menu
Your Cart

96 Purlés Age Reverse Patch Mask Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske

96 Purlés Age Reverse Patch Mask Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske
-50 %
96 Purlés Age Reverse Patch Mask Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske

Yaşlanma Karşıtı Kağıt Maske 


Olgun cildin yenilenmesini uyaran maddeler açısından zengin olağanüstü bir maske. Tedavi sonrası bakım olarak da önerilir (özellikle lazer, RF veya enjeksiyon tedavisi). Bu dondurularak kurutulmuş bileşim, polisakkaritler, vitaminler, makro ve mikro elementler açısından zengin alg kompleksine dayanmaktadır. Özellikleri cildi derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur, bu da bağ dokusunun uyumunu ve cilt sıkılığını iyileştirmede etkilidir. TEWL nedeniyle bozulan dermis hidrasyon seviyesinin dengesini geri yükler. Ek olarak, skualen hücreler arası boşlukları kapatır, cildi besler ve iltihabı azaltır. Ürün ayrıca yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur ve tahrişi yatıştırır. Maske cildi parlak ve taze yapar, kırışıklıkları azaltır ve yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır.


Kullanım talimatları : Poşeti açın, maskeyi dikkatlice çıkarın ve yamaları ortadan ikiye kesin. Her yama üzerine önceden bir damla 95 Age Reverse Activator eklenmiş kuru, temiz cilde uygulayın. Uygulamaya alından başlayın, ardından yanaklar ve çene uygulayın. Su kullanarak, jele dönüştürmek için bir fırçayı nemlendirin. Bir masaj yapın. 15 dakika sonra kalıntıları ılık suyla çıkarın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 96 Purlés Age Reverse Patch Mask
  • Weight: 0.00kg
389,00 ₺
778,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz