Menu
Your Cart

98 Purlés Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 100 ML

98 Purlés Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 100 ML
-30 %
98 Purlés Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 100 ML

98 Purlés Age Reverse Cream Yaşlanma Karşıtı Krem 100 ML

Muhteşem etkiler sunan karmaşık bir yaşlanma karşıtı krem. Yoğun yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltlerde, ameliyatlar ve güzelleştirici tedaviler sonrasında estetik tedavilerin etkilerini korur. Ürünün zengin, besleyici formülü, biyovektör hidroksiprolinin lipoamino asidi olan Sepilift DPHP kompleksi ile rafine edilmiştir ve üçlü sıkılaştırma etkisi gösterir - kolajen üretimini uyarır, elastik lifleri korur ve serbest radikallerin etkilerini nötralize eder. Cildin mikro yapısı daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilt için restore edilir. Canlandırıcı etki, ilave etkili konsantreler ile desteklenir: Oksijen Kompleksi ve Asparlyne. Bu maddeler hücresel aktiviteyi uyardığı gibi oksidatif hasarların birikmesini de engeller. Shea yağının eklenmesi, özellikle invaziv kozmetik ve tıbbi tedavilerden sonra tahriş olmuş ve zayıflamış ciltler için olumsuz dışsallıklara karşı maksimum koruma sağlar. Çok seviyeli lipid yapısını geri yükler ve TEWL'yi azaltır. Formül, doğal cilt fonksiyonlarını uyararak taze, genç bir parlaklık sağlar.


Kullanım talimatları:

Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Ürün emilinceye kadar dairesel hareketlerle masaj yapın

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 98 Purlés Age Reverse Cream 100 ML
  • Weight: 0.00kg
2.235,00 ₺
3.200,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz