Menu
Your Cart

99 Purlés Age Reverse Eye Cream Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 50 ML

99 Purlés Age Reverse Eye Cream Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 50 ML
Profesyonel Giriş
99 Purlés Age Reverse Eye Cream Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 50 ML

99 Purlés Age Reverse Eye Cream Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 50 ML

Şişliği azaltmaya, gölgeleri aydınlatmaya ve göz çevresindeki kırışıklıkları daha sığ hale getirmeye odaklanan zengin bileşime sahip bir toparlayıcı krem. Çok amaçlı tarif, küresel gençleştirici ve dermo-rahatlatıcı etkileri etkinleştiren hassas aktif bileşenleri birleştirir. Matrixyl synthe 6, temel cilt yapı elemanlarının sentezini etkin bir şekilde uyarır ve yeniden yapılanma ve doku rejenerasyonu yoluyla kırışık derinliğini gözle görülür şekilde azaltan Botulinum toksini benzeri bir etki sunarken, oldukça aktif Zirhafirm® kompleksinin varlığı sıkılaştırma ve kaldırma eylemini garanti eder. Göz çevresindeki cilde kaybolan hacmi yeniden şekillendirir ve geri kazandırır, kaşları ve düşen göz kapaklarını kaldırır. Ürün formülü, kadifemsi bir kaplama oluşturarak göz çevresini yumuşak bir şekilde aydınlatan, kusursuz, dinlenmiş ve genç bir görünüm sağlayan Micropearl MHB-R ile zenginleştirilmiştir.


Kullanım Şekli:

Kremi parmak uçlarınızla göz çevresine ve göz kapaklarına nazikçe uygulayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: 99 Purlés Age Reverse Eye Cream 50 ML
  • Weight: 0.00kg
0,00 ₺
text
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz